Advert

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişinde FETÖ’nün Hilesi Var Mı?

Yılbaşı yaklaşınca vatandaşlarda piyango heyecanı başladı. Fakat ortalıkta dolaşan iddialar yılbaşı çekilişi heyecanına gölge düşürdü.

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişinde FETÖ’nün Hilesi Var Mı?
Milli Piyango Yılbaşı Çekilişinde FETÖ’nün Hilesi Var Mı? Gerçek Taraf

 

Her yıl sonunda vatandaşlarda başlayan Milli Piyango Çekilişi heyecanı, bu sene kuşkulara neden oldu. Devletin her kanadında FETÖ üyesi terörist grupların sızması, ayrıca Milli Piyango idaresinde de FETÖ operasyonları yapılması, Milli Piyango İdaresi’nde bu terörist grubun üyelerinin çıkması akıllarda soru işareti bıraktı.

 

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI CANLI YAYINDA BELİRLENSİN

Yıllardır yapılan çekilişlerin sonuçları canlı olarak yapılmaması vatandaşlarda da kuşku uyandırdı. Sonuçların bilerek FETÖ üyelerine ikramiye kazandırması iddiaları hızla yayılmaya başladı. Milli Piyango bayisi işletmecisi esnaf, 10 yıldır işletme sahibi olduğunu belirterek bir kere dahi büyük ikramiyenin kendi bayisinden çıkmaması nedeniyle aklında şüpheler oluştuğunu ekşisözlükte paylaşım yaparak duyurdu. Bayii esnafı paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

Yaklaşık 10 yıldır bayisiyim sayısal oyunların bir defa bile büyük ikramiye çıkmadı benim bayiye. müşterilerle artık papaz olmaya başladık. benim bile aklımda şüpheler oluşmaya başladı. Zaten ya Ankara Yeni Mahalle ya Antalya Muratpaşa ya gidiyor paralar. 
Chp Milletvekili Atilla Kart bir ara bu durumu meclise taşımıştı ama ne oldu sonuç yok. Milli Piyango bir açıklama yaptı sadece '' bize güvenin bizde yanlış olmaz falan gibisinden'' hepsi bu kadar. Bence tekrar eskisi gibi çekilişlerin canlı yayınlanması ve milli piyango idaresinin baştan aşağı incelenmesi lazım.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!