Advert

Salıpazarı'nda Bulvar Yolu Ve Köprü Hizmete Girdi

Salıpazarı'nda bulvar yolu ve köprüsü tamamlandı.

Salıpazarı'nda Bulvar Yolu Ve Köprü Hizmete Girdi
Salıpazarı'nda Bulvar Yolu Ve Köprü Hizmete Girdi Editör

 

Karayolları tarafından Salıpazarı-Çarşamba Karayolunu Salıpazarı-Terme Karayoluna bağlayan Bulvar yolu ve köprü hizmete girdi.

 

BULVAR YOLU TAMAM.

Bereket Mahallesi 100. Yıl Bulvarı üzerinde yapımına Karayolları tarafından başlanan 1 km uzunluğunda bölünmüş bulvar yolu 100 metre uzunluğunda çift taraflı köprü çalışmaları tamamlanarak hizmete açıldı.

 

 

SALIPAZARI'NIN ÖNÜ AÇIK

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Salıpazarı'nda değişim devam ediyor diyerek, "Salıpazarı-Çarşamba yolumuzdan sonra bu yolu Terme karayoluna bağlayan bulvar yolumuz ve ilçenin en uzun köprüsü tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Şehir trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan bu proje ile Salıpazarı'nın önü açılacaktır. "dedi.

 

YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR.

Son yıllarda Salıpazarı'nda önemli yatırımların olduğunu ifade eden Başkan Akgül "Önümüzde yapacak çok işimiz var. Yorulmak yok. Rehavete kapılmak yok. İlk günkü aşk ve şevkle ilçemiz için var gücümüzle çalışacağız. Hayal dahi edemediğimiz projelerle Salıpazarı'nda değişim yaratmaya devam edeceğiz. Durmak yok, yola devam inşallah."dedi.

 
 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!