Advert

Yediği Poğaça’dan Öldü

Samsun’da okuldan satın aldığı Poğaça’dan ölen 4'üncü sınıf öğrencisi 9 yaşındaki Atalay Fuat Tiryakioğlu, Ordu’nun Fatsa ilçesinde defnedildi.

Yediği Poğaça’dan Öldü
Yediği Poğaça’dan Öldü Gerçek Taraf

 

Samsun’da 2 Kasım tarihinde okuldan satın aldığı Poğaça’dan ısırdığı bir parçanın boğazında kalması sebebiyle nefes alamayan 4'üncü sınıf öğrencisi 9 yaşındaki Atalay Fuat Tiryakioğlu apar topar hastaneye kaldırıldı. Kaldırıldığı hastanede 23 gündür tedavi gören Tiryakioğlu, daha fazla hayata tutunamayarak hayatını kaybetti.

Oğlunun ölmesinden dolayı acısını dile getiren baba Engin Tiryakioğlu cenaze namazı sonrası yaptığı açıklamada, "Beslenme saatinde oğlum poğaça almış. Poğaçasını yerken o sırada teneffüs zili çalıyor. Acele etmiş oğlum. Panik esnasında hepsini poğaçanın yutmaya çalışınca yutamamış. Geri de çıkaramamış. Su içmiş ama yine de çıkmamış o takılan parça. Öğretmenlerimiz orada hemen sağlık ekiplerine haber vermişler ve oğlumu hastaneye kaldırdılar. Tıp fakültesinde 23 günlük bir tedavi süreci oldu ama ne yazık ki çocuğumuzu kaybettik. Organları bağışlamak istedik fakat çok hasar gördüğü için organları sadece göz kornealarını bağışladık" dedi. 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Baskı Gören Çocuklar Tırnak Yiyor!
Baskı Gören Çocuklar Tırnak Yiyor!
Mide Bulantısı Hastalık Habercisi Olabilir!
Mide Bulantısı Hastalık Habercisi Olabilir!