Advert

Samsun Atakum Osmanlı Hamamı Nerede, Fiyatları, İletişim Bilgileri

Samsun’un Atakum ilçesine açılan Osmanlı Hamamı çin fiyatlar belli oldu. Peki Osmanlı Hamamı Atakum’un neresinde, adresi, telefonu, iletişim bilgileri, fiyatları nedir? İşte bu soruların cevabı gercektaraf.com haber sitesinde…

Samsun Atakum Osmanlı Hamamı Nerede, Fiyatları, İletişim Bilgileri
Samsun Atakum Osmanlı Hamamı Nerede, Fiyatları, İletişim Bilgileri Gerçek Taraf

 

Samsun'un Atakum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Osmanlı Hamamı hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakumlulara verdiğimiz sözleri tutmanın gururunu yaşıyoruz. Osmanlı Hamamı ilçemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

Atakum Belediyesi tarafından Mevlana Mahallesinde yapımı tamamlanan Osmanlı Hamamı hizmet vermeye başladı. Osmanlı Hamamlarının tüm bölgeye hizmet verecek önemli bir proje olduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Vatandaşlarımıza kapılarını açan Atakum Osmanlı Hamamları, kadın ve erkekler için olmak üzere iki ayrı bölümden oluşuyor. İçerisinde her bölüm için ayrı ayrı, sauna, tuz odası, yüzme havuzu ve dinlenme alanları bulunduran Osmanlı Hamamları, bin 600 metrekare alan üzerine, Osmanlı ve Selçuklu mimarisi ile inşa edildi.

 

 

Atakum Osmanlı Hamamları, inanıyorum ki kısa bir süre içerisinde Samsun’un en önemli turizm duraklarından birisi olacak.

 

 

Verdiğimiz sözleri sırasıyla yerine getiriyoruz. Noter, devletin sağlık hizmetleri için hastane binası gibi projelerimizden sonra, şimdi de Osmanlı Hamamları projemizi tamamlayarak, Atakum’un önemli bir eksikliğini daha gidermiş olduk.

 

 

Atakum Belediyesi olarak ilçemizin her alanda yükselişinin sürdürülebilmesi adına, gece-gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

 

Atakum Osmanlı Hamamı Fiyatları

Atakum Belediyesi tarafından hizmete sokulan Osmanlı Hamamları için fiyat tarifesi belirlendi. Hem bayan hemde bay için ayrı konseptlerde hazırlanan hamam fiyatları açıklandı.

Osmanlı hamamı, sauna, tuz odası, havuz ve duşlar  20 TL olarak belirlendi.

Bunlara ek olarak masaj ve köpük yaptırmanın ücreti ise 10 TL olarak açıklandı.

Giriş: 20 TL (hamam, sauna, tuz odası, havuz ve duşlar bu fiyata dahil)

Masaj:10 TL

Köpük:10TL

 

Atakum Osmanlı Hamamları'nın iletişim bilgileri

Erkek Hamamı 0362 439 32 00

Kadın Hamamı 0362 439 32 94

 

 

Adres: Mevlana mahallesi Alparslan bulvarı no:71 Atakum/Samsun

 

atakum osmanlı hamamı nerede atakum osmanlı hamamı atakum osmanlı hamamı fiyat atakum osmanlı hamamı iletişim atakum osmanlı hamamı telefon atakum osmanlı hamamı fiyatları samsun atakum atakum osmanlı hamamı havuz sauna
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi