Advert

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkan Adayı Hakan Yazar Darp Olayına Karışmış

AK Parti 19 Mayıs ilçesi eski başkanı İrfan Kalaycı'nın, İbrahim Akkuş'u yeğenine darp ettirdiği olayda, şuan ilçe başkanlığı için Ankara'ya gitmeye hazırlanan AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkan Adayı Hakan Yazar'ında olay yerinde bulunduğu, darp olayının şüphelilerinden olduğu iddia edildi.

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkan Adayı Hakan Yazar Darp Olayına Karışmış
AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkan Adayı Hakan Yazar Darp Olayına Karışmış Gerçek Taraf

 

Samsun’un 19 Mayıs İlçesi’nde yaşayan İbrahim Akkuş’ın ortaya attığı iddia büyük ses getirdi. Akkuş iddialarında, “AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı’yı eleştirdiğim için beni kendi yeğenine darp ettirdi” dedi.

 

“Üzerinizdeki Emeklerimizi Ne Çabuk Unuttunuz Başkanım“

İbrahim Akkuş, 19 Mayıs İmam hatip Lisesi’nin eksiklerini ortaya çıkarttığı için sosyal medyada rencide edici hakaretlere uğradığını söyleyerek, “Soyadımı rencide edici, alay edici sözler söyledi. Daha sonrasında belediyenin 19 Mayıs Belediyesi Düğün Salonunda verdiği iftar toplantısına katıldım. Ben 19 Mayıs İlçesinde bir yerel gazetede gönüllü muhabirlik yapıyorum. Orada görevli birkaç kişi basına kapalı olduğunu söyledi. İçerideki iftar toplantısını yayın yapmamamı bir yerlerde beklemem gerektiğini söylediler. Bende sorun çıkarmadan bekledim. Ardından 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu davete katıldı. Bende yanına gittim. Davetin basına kapalı olduğunu kendisi de söyledi. Bana davetli olup olmadığımı sordu. Bende ona karşılık olarak ‘Davetli olmamıza ne gerek var. Üzerinizdeki emeğimizi ne çabuk unuttunuz’ cevabını verdim. Ben bu akşam iftarımı burada yapacak mıyım, yapmayacak mıyım diye kendisine sordum. Başkan Topaloğlu’da ‘Arka taraflarda bir yerlerde iftarını yap’ cevabını verdi. Ancak bu kelimeyi ben içime sindiremedim. Sanki be dilenciymişim gibi bana muamele yapıldı” dedi.

 

 

“Yaka Paça Dışarı Attılar”

Salondan içeriye girdiğinde kendine yönelik bir hareketlenme olduğunu iddia eden Akkuş, “İçeride Ak Parti 19 Mayıs İlçesi Gençlik teşkilatının bana yönelik bir hareketlenme yaptığını fark ettim. İçeride bir tatsızlık çıkmasın diye ben üst kata çıktım. Kendi telefonumla Ankara Araştırma Komisyonu başkanlığına durumu bilgilendirirken 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun şoförü Hamza Balcı canlı yayın yapacağımı zannederek beni dışarı çıkartmak istedi. Düğün salonu görevlisi Ali Keskin beni talimat geldiği gerekçesiyle yaka paça dışarı çıkarttı. Ben ona abi beni tanımıyor musun, niye böyle yapıyorsun desem de talimat geldiğini söyleyerek zorla beni dışarı çıkarttı. Öfkemden kendimi zorla eve attım. Hırsımla kendi sosyal medya hesabımdan belediye başkanının aleyhinde yazı yazdım. Yazdığım yazıyı belediye ve AK Parti İlçe başkanına iletmişler” diye konuştu.

 

 

“Beni Darp Edip Hakarette Bulundular”

Akkuş, Ak Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı’nın yeğeni Emrah Kalaycı’nın saat 22:00 sularında telefonla kendisini aradığını söyleyerek, “Emrah Kalaycı beni aradı. Nerede olduğumu sordu. Ben evde olduğumu söyledim. Bir yere ayrılmamamı ve yanıma geleceğini söyledi. Bende tedirgin olmadan tamam, gel dedim. Emrah Kalaycı, Ak Parti 19 Mayıs Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yazar ile birlikte geldi ve beni 19 Mayıs İlçesinin daha tenha bölgelerine götürürken ben tedirgin olmaya başladım. Kerem Ç. isimli bir arkadaşımdan yardım istedim. Kerem Ç. bana yardımcı olacağını söyledi. Jandarmaya olduğum alanın adresini bildirerek haber verdiğini söyledi. Ben tamam dedim. Arabadan aşağıya indik. Başkanın yeğeni Emre Kalaycı bana vurmaya başladı. Attığı yumruk boğazıma geldi. Araya Başkan Hakan Yazar girip ayırmaya çalıştı. Bana Emre Kalaycı küfür ve hakaret etti. Yazıyı kaldırmam konusunda beni tehdit etti. Kaldırmazsam beni linç edecekleri için yazıyı kaldırdım” ifadelerini kullandı.

 

 

“Jandarma Görevlisi Başkana Arka Çıktı”

Eve gittiğinde herkesten utanıp darp izlerini saklamaya çalıştığını söyleyen İbrahim Akkuş, “Biraz sakinleşince Jandarma karakoluna gittim. Şikayetçi olup ifade verdim. Hastaneden darp raporu aldırdılar. Şikayet ifademin tutanağının bir nüshasını almak istedim. Savcılık kararı ile alabileceğimi söylediler. O gece jandarma yetkili görevlisi savcılığı dahi aramadı. Hatta bana ‘Av. İrfan Kalaycı’yla aynı yerde oturuyoruz ifadeni geri çekersin’ dedi. Başkana arka çıktı. Ben bana yapılan haksızlığı hazmedemedim ve İrfan Kalaycıyı mahkemeye verdim. Maddi ve manevi davamı sonuna kadar devam ettireceğim. Bana bayramı zehir edenler elini kolunu sallayarak geziyorlar. Ama başaramayacaklar. Ben Ak Partiliyim Beni Ak Parti İl Başkanı aradı. Durumla ilgileneceğini söyledi. Eleştirilere açık olmayan insanlar 19 Mayıs’ta siyaset yapmasınlar” dedi.

 

 

İlçe Başkanı Açıklama Yaptı

Başkan Kalaycı iddiaların yalan olduğunu, bahsi geçen İbrahim Akkuş'un akıl sağlığının yerinde olmadığını belirterek, "İddialar iftira niteliği taşımaktadır. Ben, neden yeğenime onu darp ettireyim. Böyle birşey yapılması gerekseydi ben yapardım. Bence o şahsın akıl sağlığı yerinde değil. Bu boş bir iftiradan başka birşey değildir. Aslı yoktur. İstediği zaman istediği yere şikayette bulunabilir. Böyle bir durumun yaşanması mümkün değildir' dedi.
 

 

Hakan Yazar Darp Olayında Oradaydı

AK Paarti eski ilçe başkanı İrfan Kalaycı'nın, İbrahim Akkuş'u kendi öz yeğenine darp ettirdiği olayda, şuan ilçe başkanlığı için Ankara'ya gitmeye hazırlanan AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkan Adayı Hakan Yazar'ında olay yerinde bulunduğu, darp olayına şahit olduğunu öğrenildi.

Öte yandan Hakan Yazar'ın ilçe başkanı olması için 19 Mayıs Belediyesi Başkanı Osman Toplaoğlu'nun destekleği biliniyor.

ak parti 19 mayıs ilçe başkanı adayı irfan kalaycı ibrahim akkuş hakan yazar osman topaloğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi