Advert

Samsun Liv Hospital Hastanesinde Hastanın Burnunu Yakmışlar

Samsun Liv Hospital Hastanesi’ne nefes darlığı, burun tıkanıklığı şikayeti sebebiyle tedavi olmaya gelen hasta burnunu yaktıklarını iddia etti.

Samsun Liv Hospital Hastanesinde Hastanın Burnunu Yakmışlar
Samsun Liv Hospital Hastanesinde Hastanın Burnunu Yakmışlar Gerçek Taraf

 

Samsun Liv Hospital Hastanesine nefes darlığı, burun tıkanıklığı sebebiyle tedavi olmaya gelen bir vatandaş kulak burun boğaz doktoruna muayene oldu. Nefes darlığı ve burun tıkanıklığı şikayeti olduğunu doktor S.C’ye anlatan hasta, iki kez ameliyat olduğunu ve ameliyattan sonra burnunda nohut büyüklüğünde bir izin kaldığını iddia etti.

 

BURNUMU YAKTILAR

Ameliyatının sorunsuz geçmesi için diğer hastanelere göre oldukça pahalı olan Liv Hospital hastanesini tercih eden hasta, doktorundan şikayetçi olduğunu belirterek;  “Ameliyat sonrası burnumda nohut tanesi büyüklüğünde bir yanık izi oluştu. Doktorumla görüştüğümde bu izin ameliyatla ilgili olmadığını söyleyerek bana herhangi bir şekilde yardımcı olmamıştır. Farklı doktorlarla görüştüğümde bu izin bir ameliyat hatası olduğunu, işlem sırasında dikkatsizlik sonucu yaktıkları için oluştuğunu söylediler.” Dedi.

 

LİV HOSPİTAL PİŞMANLIĞI

Samsun’da bir çok özel hastane var iken Liv Hospital Hastanesini tercih ettiğini belirten hasta, Liv Hospital hastanesini tercih ettiğim için pişmanım dedi. Burnunda ki yanık izinden sonra farklı doktorlar ile görüştüğünü belirten hasta, “Görüştüğüm plastik cerrahi doktoru tekrar ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ben Samsun 'da birçok özel hastaneden hizmet alabilecek durumdayken Liv Hospital hastanenizi tercih ederek ne kadar yanlış bir seçim yaptığımı anladım. Yapılan işlemden sonra telafisi mümkün olmayan üzüntü içerisine girdim. Burnumda kalan iz yüzünden gerek özel hayatım, gerek iş hayatımda sürekli problemler yaşıyorum.” Dedi.

Kaynak: GercekTaraf.com

samsun liv hospital samsun liv hastanesi samsun özel hastane liv hospital hastanesi samsun liv hospital ameliyat samsun liv hospital hastanesi nasıl samsun liv hospital şikayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi