Advert

Samsunspor Taraftarı Afrin'e Gidiyor

Samsunspor taraftarları Zeytin Dalı operasyonunda savaşan mehmetçiklere destek olmak için Afrin sınırına gidecek.

Samsunspor Taraftarı Afrin'e Gidiyor
Samsunspor Taraftarı Afrin'e Gidiyor Gerçek Taraf

 


Samsunspor taraftar grupları, Türk Silahlı Kuvvetleri"ne destek olmak amacıyla Hatay ve Kilis'e giderek sınırdaki askerlere buluşacak.

Samsunspor taraftar grupları anlamlı bir çalışmaya daha imza atmaya hazırlanıyor. Daha önceden 15 Temmuz şehidi Ömer Halis Demir'i Niğde'deki kabrini ziyaret eden, Trabzon'da şehit düşen Eren Bülbül'e  "...İyiki varsın Eren..." demek için Maçka'ya giden, 13 askerin şehit edildiği saldırı sonrası kan vermek için Kayseri'ye koşan Samsunspor taraftarı, bu kez Afrin'de 'Zeytin Dalı Operasyonu'nu sürdüren Türk Silahlı Kuvvetleri'ne moral vermek için Hatay ve Kilis sınırında askerlere buluşacak.

17 Şubat cumartesi akşamı 20 otobüslük konvoyla yola çıkacak taraftarlar, mehmetçiğe Samsunspor Taraftarları ve Samsun gençliği olarak yanlarında oldukları mesajını vermek için sınır hattını ziyaret edecek. Taraftarlar mehmetçiğe Samsunspr forması ve Kuran-ı Kerim götürecek. 

Sosyal medya aracılığı ile sesini duyurmaya çalışan taraftar grupları, Samsunlulardan konuyla ilgili destek istedi. 

Samsunspor taraftarlar grubu adına açıklamada bulunan Tonguç Ali Anıl, "Amacımız Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Türkün şanlı bayrağının ilelebet dalgalanması amacıyla canları pahasına vermiş oldukları mücadeleye destek olmak, onlar için cephe gerisinde edilen duaları, yapılan hatimleri, okunan yasinleri, yazılan mektupları, kaşkolları formaları götürmek için yola çıktık. Biz büyük Samsunspor taraftarları olarak kurtuluş mücadelesinin başladığı şehir Samsun'dan, Türk milletinin bekası için devletimizin ve milletimizin emrinde olduğumuzu, gerek duyulursa gözümüzü kırpmadan bu mukaddes topraklar için seve seve canımızı vereceğimizi gösterme adına yola çıktık. Bizi bu yolculuğumuzda yanlız bırakmayan cefakar ve vefakar Samsunspor taraftarına ve Samsun halkına teşekkürü bir borç bilirim. Allah'ım çıkılan bu yolda Ordumuzu muzaffer Devletimizi ilelebet payidar eylesin" dedi.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi