Advert

Kağıt Toplayan Kibar Amca Samsun Valisi İle Görüştü

Samsun Valiliği'nin Samsunspor için başlattığı yardım kampanyasına kağıt toplayarak kazandığı parayı yatıran Kibar Keskin, Samsun Valisi Osman Kaymak ile görüştü. Bakın o görüşmede koca yürekli Kibar Amca ne dedi?

Kağıt Toplayan Kibar Amca Samsun Valisi İle Görüştü
Kağıt Toplayan Kibar Amca Samsun Valisi İle Görüştü Gerçek Taraf

 

Samsun Valisi Osman Kaymak’ın başlattığı Samsunspor'a yardım kampanyasına taraftarlar destek olmaya devam ediyor. Geçimini kağıt toplayıcısı olarak sürdüren Kibar Keskin, kulüp adına 555 TL yardımda bulunmasından dolayı herkesten takdir topladı. Samsun Valisi Osman Kaymak, kağıt toplayarak geçimini sağlayan Kibar Keskin ile görüştü. Görüşme sonrası Vali Kaymak, Keskin'e teşekkür plaketi verdi.

 

EVİMİN BAŞKÖŞESİNE ASACAĞIM

Ziyarette Kibar Keskin yaptığı konuşmasında, “Sayın Valim, öncelikle beni davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Türkiye’nin yarısını verseniz beni bu kadar memnun edemezsiniz. Siz benim başımın tacısınız. Bu lafıma inanın. Bana verdiğiniz bu teşekkür belgesini evimin en başköşesinde asacağıma söz veriyorum” dedi.

 

 

VALİLİĞİN KAPISI SONUNA KADAR AÇIK

Vali Osman Kaymak ise yaptığı açıklamada, “Kibar amca, Samsunspor'a yardım kampanyasına yaptığın destek ve fedakârlıktan dolayı sana çok teşekkür ederim. Senin verdiğin destek çok yüksek bir değerdir. Milyonlardan kıymetlidir. Yapmış olduğun destek, kampanyamızın önemli bir tanıtım yüzü olmuştur. Biz her zaman senin yanındayız. Bir ihtiyacın olduğunda valiliğimizin kapıları sana her zaman açıktır” ifadelerini kullandı. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi