Cemiyete Yeni Üye Alımları Başladı

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Yönetim Kurulu haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda internet haberciliğini gerçek anlamıyla yapan gazetecilerin cemiyete üye olabileceği konuşuldu.

Cemiyete Yeni Üye Alımları Başladı
Cemiyete Yeni Üye Alımları Başladı Gerçek Taraf

 

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Yönetim Kurulu, her hafta olduğu gibi yemekte biraraya gelerek, cemiyetle ilgili bundan sonraki dönemde yapılacak olan projeleri konuştu. Başkan Sedat Öksüzoğlu, ''Cemiyetimiz ve üyelerimiz adına planladığımız projeleri tek tek hayata geçirmek için çalışıyoruz'' dedi.

 

CEMİYETİN WEB SİTESİ TAMAMLANDI

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde yaptığı etkinliğin ardından bundan sonraki dönemde hayata geçirilecek projelerle ilgili toplantı yaptı. 2 saat süren toplantı sonrası önemli açıklamalarda bulunan  Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu, ''Bizler her hafta farklı gündem maddeleriyle toplanarak cemiyetimizin işlevini hızlandırmak ve gazeteci arkadaşlarımızın bizlere sunduğu projeleri tek tek hayat geçirmek istiyoruz. Cemiyetimizin web sitesi arkadaşlarımızın özverili çalışmaları sayesinde bitirildi. Önümüzdeki günlerde web sitemiz yayında olacak'' dedi.

 

CEMİYET BİNASI VE KİMLİK KARTLARI HAZIRLANIYOR

Cemiyetin hizmet binası hakkında bilgi veren Öksüzoğlu, ''Şu anda şehrin merkezinde hizmet yerimizi tuttuk. Tadilat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Allah nasip ederse Şubat ayının ilk haftasında cemiyet yerimize geçmeyi hedefliyoruz. Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyetine yakışır bir mekanımız olsun istiyoruz. Bu yüzden de her şeyi ince eleyip sık dokuyarak gidiyoruz. Bu arada hem yönetim kurulumuzun hem de üyelerimizin araç ve kimlik kartı konusunda çalışmalarımız var. En kısa sürede bu çalışmalar tamamlanacak ve arkadaşlarımıza teslim edilecek'' diye konuştu.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek