Advert

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR

Samsun İnternet Medya Grubu (İMG) AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'i makamında ziyaret etti. AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 vilayette yapılan değerlendirmede teşkilat çalışmalarında Rize ve Kocaeli'nden sonra ilk 3'e girdiklerini belirten Göksel; 'Bu olay tüm ekibimizin başarısıdır. AK Parti Samsun'da büyük bir ailedir.' dedi.

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR
BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR Gerçek Taraf

 

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun İnternet Medya Grubu (İMG) üyelerini makamında ağırladı. Göksel, AK Parti'nin tüm Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da büyük bir aile olduğunu söyleyerek; 'Hiç bir başarı tesadüf değildir. 14 yıllık AK Parti iktidarının da başarısı tesadüf olabilir mi? Eğer öyle olmuş olsaydı son 14 yılda bütün seçimleri kazanmış olmazdık. Bu büyük bir alın terinin, çalışmanın ve halka hizmeti Hak'ka hizmet olarak gören en üsteki liderinden en alttaki çalışanına kadar inanmışlığın zaferidir.' dedi.

 

HALKIMIZLA İRTİBATIMIZI KESMEDİK

AK Parti Samsun İl Teşkilatı'nın, genel merkez tarafından yapılan değerlendirmede teşkilat çalışmalarında ilk 3'te yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Göksel; 'Geçtiğimiz yıl yapılan 7 Haziran seçimlerinde parti olarak istenmedik bir düşüş yaşadık. Asla mücadelemizi bırakmayarak 1 Kasım seçimlerine odaklanıp yine ülke çapında büyük bir başarıya imza attık. Bu başarı bizi şımartmadığı gibi halkımızla olan irtibatımızı hiç kesmedik. AK Parti Samsun teşkilatı olarak  2016 yılı teşkilatlar değerlendirmesinde Samsun olarak ilk 3'te yer alan il kapsamına girdik. Bu bizim için büyük bir onur ve mutluluk oldu.' diye konuştu.

 

2023 HEDEFLERİNE ODAKLANMALIYIZ

AK Parti'nin her zaman büyük hedefleri olduğunu ve 2023'e giden yolda bıkmadan usanmadan çalışmalara devam edeceklerini belirten Göksel; 'AK Parti'nin başarısının arkasında millet vardır. Biz halkımızdan kopuk bir siyaset anlayışını hiç bir zaman benimsemedik. AK Parti dünya da örnek gösterilen bir kurumsal yapıya sahiptir. Bu yapının mimarı da dünya lideri olan Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Onun çizmiş olduğu yoldan gitmeye devam edeceğiz. Halkımız asla endişe etmesin. Türkiye'nin geleceği aydınlıktır. Ülkemiz önüne çıkan engelleri tek tek aşarak yoluna devam edecektir.' diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!