Advert

Salıpazarı Yedaş İle Aydınlatıldı

Samsun'un Salıpazarı İlçesinde büyük ölçüde tamamlanan 'bölünmüş yollar, YEDAŞ tarafından aydınlatıldı. Başkan Akgül, YEDAŞ'a teşekkür borçluyuz dedi.

Salıpazarı Yedaş İle Aydınlatıldı
Salıpazarı Yedaş İle Aydınlatıldı Gerçek Taraf

 

Samsun'un Salıpazarı İlçesi genelinde başlatılan yol, kaldırım yapım ve düzenleme çalışmaları büyük ölçüde tamamlanırken ilçe adeta yeniden inşa edildi.

 

ESKİ DİREKLER GİTTİ, YENİLERİ GELDİ

Salıpazarı'nın girişinde başlayan bölünmüş yolun yanı sıra Şehit Orhan Erdoğan Caddesi ve 100. Yıl Bulvarı'ndaki çalışmalar halkın büyük beğenisini topladı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından bu kez devreye YEDAŞ ekipleri girdi. Modern görünüme kavuşan yollara el atan YEDAŞ ekipleri, eski direkleri kaldırdı, yerine estetik görünümlü demir direkler dikerek ilçeyi aydınlattı.

 

ÖNCE HALKA, SONRA YEDAŞ'A TEŞEKKÜR

Sokak, cadde ve yollardaki çalışmalarla ilçeye çağ atlattıklarını söyleyen Belediye Başkanı Halil Akgül, "Halkımıza sabrından ve bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Salıpazarlılar en iyisine layık. Bu ilkeden hareketle çalışmalarımız devam edecek. Bir teşekkürü de YEDAŞ'a borçlu olduğumuzu belirtmek isterim. Çalışmaların hemen akabinde ekiplerini adeta seferber eden YEDAŞ, ilçemizi ışıl ışıl hale getirdi. Tüm YEDAŞ ekibine teşekkür ediyoruz" dedi.

samsun salıpazarı yedaş halil akgül aydınlatma direği
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek