Advert

Muharrem Göksel Ne Zaman İstifa Edecek?

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’in görevden alındığı ve istifa etmesi beklenirken, MKYK toplantısında bu konu değerlendirildi.

Muharrem Göksel Ne Zaman İstifa Edecek?
Muharrem Göksel Ne Zaman İstifa Edecek? Gerçek Taraf

 

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’in istifa ettiği haberleri haftalardır Samsun gündeminde yer aldı. Bazı yerel gazetelerin iki haftadır ‘Göksel İstifa Etti’ haberleri yalan haberden öteye gitmedi.

 

MKYK’DA SAMSUN KONUŞULDU

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Cuma günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. MKYK toplantısında bir çok konu ele alınırken, haftalardır görevden alındı alınacak dedikodularına hedef olan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel’de konuşuldu. Gerçek Taraf haber sitesinin edindiği bilgilere göre; MKYK’dan çıkan kararda Samsun İl Başkanlığı için yeni bir isimle yola devam etme kararı çıktı.

 

PEKİ MUHARREM GÖKSEL NE ZAMAN İSTİFA EDECEK?

AK Parti MKYK’dan çıkan kararda yılın ilk haftası il ve bölge koordinatörlerinin başkanlığında yeni il başkanlığı için temayül yapılacak. Yapılacak olan temayülden bir gün önce de AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Genel Merkezi’ne istifasını yazılı olarak sunacak.

Muharrem Göksel’in istifasını geç vermesinin nedeni ise kendisini istifaya hazırlaması ve il başkanlığından ayrılırken partiye küskün ve kırgın bir şekilde görevini bırakmaması şeklinde yorumlandı.

 

Okan Çakır / Gerçek Taraf

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi