Samsun'da Olağan Üstü Yılbaşı Tedbirleri Alındı

Yaklaşan yılbaşı nedeniyle eğlence sektörleri yılbaşı eğlencelerine hazırlanırken, güvenlik görevlileri Samsun'da olağan üstü güvenlik önlemleri aldı.

Samsun'da Olağan Üstü Yılbaşı Tedbirleri Alındı
Samsun'da Olağan Üstü Yılbaşı Tedbirleri Alındı Gerçek Taraf

 

Yılbaşı'nın yaklaşması ile Samsun'da güvenlik kuvvetlerince olağan üstü güvenlik önlemleri alındı. 

Samsun Valiliği'nce yapılan açıklama; 

İlimizde genel güvenlik ve asayişin sağlanması, halkımızın can ve mal güvenliğinin temini ile vatandaşlarımızın Yılbaşını huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri için ilimiz merkez ve ilçelerinde emniyet ve trafik tedbirleri planlanmıştır.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde ziyaretlerini ve alış veriş yapmalarını sağlamak için kalabalık olan alış veriş merkezlerinin bulunduğu sokaklar, ana arterler ile caddelerde, parklarda, bahçelerde, havaalanı, terminal ve istasyonlarda, şehir içerisinde ve şehirlerarası devlet karayollarında yaya ve araç trafiğine karşı personel görevlendirerek emniyet ve trafik tedbirleri artırılmıştır.

Özellikle ikamet alanlarında havaya ateş edilme şeklindeki olayların engellenmesi için sokak aralarında çok sayıda resmi ve sivil personelle gerekli emniyet tedbirleri alınmış olup, halkımızın huzur ve güven ortamında yılbaşını geçirmelerini sağlamak için en üst düzeyde çalışmalarımız devam edecektir.

Her zaman olduğu gibi halkın huzuru ve güven ortamını bozacak davranışların 155 polis imdat ve diğer telefonlarımız ile e-mail adresimize bildirilmesini bekliyoruz.

    Gece ve gündüz daima vatandaşının hizmetinde olan Samsun Polisi olarak bütün vatandaşlarımızın Yılbaşını tebrik eder, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve barış dolu günler dileriz.

ifadelerine yer verildi.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi