Başkan İbrahim Sarıcaoğlu'na Başarı Ödülü

Yosunlu Mahallesi Dernek Başkanı Cavit Yıldırım ve Yosunlu Mahallesi Muhtarı Talip Comart Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’na Kavak ve mahallelerine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı hizmet başarı ödülleri verdi.

Başkan İbrahim Sarıcaoğlu'na Başarı Ödülü
Başkan İbrahim Sarıcaoğlu'na Başarı Ödülü Editör

 

Yosunlu Mahallesi Dernek Başkanı Cavit Yıldırım ve Yosunlu Mahallesi Muhtarı Talip Comart tarafından çakallıda düzenlenen kahvaltı programına davet edilen Başkan Sarıcaoğlu mahallelere hizmet götürme çalışmalarında ki başarısından dolayı ödüle layık görülerek teşekkür plaketi takdim edilen Sarıcaoğlu, “Benim tüm Kavak halkına hizmet için verilmiş bir sözüm var ve bu sözümü yerine getirmenin mutluluğunu bu almış olduğum ödüllerle yaşıyorum” ifadelerinde bulundu.

 

 

Samsun’da bulunan Kavaklı muhtarlarından katıldığı programda duygu dolu anlar yaşayan Başkan Sarıcaoğlu almış olduğu ödüllere teşekkür ederek konuşmasına şu şekilde devam etti; “Kavak’ta bulunan hemşehrilerimin yanı sıra Kavak dışında yaşayan Kavaklılarımızın da gönlünde taht kurmak beni çok duygulandırdı. Bugün burada bulunmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Yosunlu Mahallesi Dernek Başkanımız sayın Cavit Yıldırım ve Yosunlu Mahallesi Muhtarımız sayın Talip Comart’a ödüllerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

 

 

“2017 Yılı’nın Bereketini 2018 Yılında da Yaşayacağız”

Sarıcaoğlu; “2017 yılında hizmet yönünden ilçemiz çok bereketli bir yıl geçirdi. Doğalgaz ve cezaevi gibi büyük projelerin imzaları 2017 yılında atıldı. Bu yıl Kavak adına çok bereketli bir yıl oldu. Çalışmalarımız aralıksız devam ettiği için 2018 yılında da ilçemizi çok daha güzel sürprizler bekliyor. Çalışmalarımızdan dolayı bizleri bu ödüle layık gören değerli hemşehrilerim hizmetin en iyisine her zaman layıklar. Kavak artık çok daha iyi çalışmalar ile adından sıkça söz ettirmeye devam edecek” ifadelerinde bulundu.

 

 

“Gönüllere Dokunmaya Devam Edeceğiz”

Sarıcaoğlu; “Yaptığımız çalışmalar ile gönüllere dokunmaya vatandaşlarımızı her alanda memnun etmeye devam edeceğiz. Biz buraya hizmet için geldik ve hizmetinde de en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Siz değerli Samsunlu muhtarlarımız bugün buraya işinizi gücünüzü bırakıp geldiyseniz gönüllere girmeyi en iyi şekilde başarmışız ve doğru çizgide gidiyoruz demektir. Birlik ve beraberliğimiz ilçemizdeki vatandaşlarımızda olduğu gibi ilçe dışında yaşayan hemşehrilerimiz de de devam edecek. Hizmet için geldik hizmet için varız ve hizmet için durmak yok çalışmaya devam” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi