Samsun'da Yaşlı Bir Kadın Pes Dedirtti

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezinden hırsızlık yapan kadın mağaza müdürüne pes ettirdi. Yaşlı kadının hırsızlık hastalığı olan kleptomani olabileceği düşünüldü.

Samsun'da Yaşlı Bir Kadın Pes Dedirtti
Samsun'da Yaşlı Bir Kadın Pes Dedirtti Gerçek Taraf

 

Samsun'da indirim yapan alışveriş merkezindeki kalabalıktan istifade eden yaşlı bir kadın çaldıklarını koynuna koyup kızı ile alışveriş yapıp ayrıldığı bir sırada iş yeri önünde çalışanlar tarafından yakalanınca çaldıkları ürünleri teslim edip olay yerinden ayrıldı. 


Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Ulugazi Mahallesi Öğretmenevi karşısında bulunan Vizyon Alışveriş Merkezinde meydana geldi. Yaşlı bir kadın ile kızı alışveriş merkezinde bazı ürünler satın almak için alışveriş sepetine koyup kasa için kuyrukta beklemeye başladı. Bu sırada alışveriş merkezi görevlileri hırsızlık yaptıklarını fark edip takibe başladı. Anne ile kızı satın aldıkları ürünlerin parasını verip alışveriş merkezinden ayrılmak için dışarı çıktıkları bir sırada alışveriş merkezinin müdürü Ferit Katar, onlardan çaldıkları ürünleri vermelerini istedi. Bu sırada annesini yanındaki kızı bir şey çalmadıklarını söyleyerek tepki gösterirken, yaşlı kadın ise çalıp montunun iç cebine koyduğu 2 adet kuş biblosunu cebinden çıkartıp alışveriş merkezinin müdürü Ferit Katar'a teslim etti. Yaşlı kadın ve kızı müdürün "Polisi bekleyin" sözleri üzerine tepki göstererek olay yerinden ayrıldılar.

 

 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi