Advert

Başkan Yılmaz, Makine Parkı Değil Üretim Merkezi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz; “Makine ikmal deyince akla araçların tamir edildiği yerler gelirdi. Biz Makine ikmali üretim merkezine çevirdik” dedi.

Başkan Yılmaz, Makine Parkı Değil Üretim Merkezi
Başkan Yılmaz, Makine Parkı Değil Üretim Merkezi Editör

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Daire Başkanlığı kent için gerekli olan birçok malzemeyi kendisi bünyesinde üreterek belediye bütçesinin yatırımlara dönüşmesini sağlıyor. Makine İkmal Daire Başkanlığı’na bağlı bulunan birimler Türkiye’ye örnek olacak nitelikte üretimlere imza atıyor. Karla mücadelede kullanılan solüsyon üretiminden, kent mobilyalarına, araç lastik kaplamalarından, mobilya üretimine kadar birçok ihtiyaca cevap veren Makine İkmal Daire Başkanlığı’nda şu günlerde Kurtuluş Yolu için yapılan tarihi dokuya uygun sanatsal çalışmalar ön planda yerini alıyor.

 MAKİNE PARKI DEĞİL ÜRETİM MERKEZİ
Makine İkmal Daire Başkanlığı’nı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz buranın tam anlamıyla bir üretim merkezi olduğunu belirterek, “Makine ikmal deyince akla belediyenin araçlarının tamirinin ve bakımının yapıldığı ve park edildiği yerler akla geliyor. Ama biz Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak bu algıyı yıktık. Makine İkmal Daire Başkanlığımızı içinde birçok faaliyet alanı bulunduran bir üretim merkezi haline getirdik. Geçtiğimiz yıldan itibaren karla mücadele için gerekli olan solüsyonu burada üretiyoruz. Belediyede ve belediyeye bağlı tesislerimizde kullandığımız mobilyalarımızı, Kent mobilyalarımızı da burada yapılan son dokunuşlarla kullanıma hazırlıyoruz. Tanıtım tabelaları, reklam çalışmaları, araç giydirmeleri gibi alanlarda da çalışan birimlerimiz var. Yaptığımız tüm bu çalışmalar belediyemizin kasasını rahatlattığı için bütçemizin tamamen yatırımlara harcanmasını sağlıyor” dedi.

 


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi