Samsun'da Mobeselerde Radar Cihazı Mı Var?

Samsun'un Canik ilçesiBelediyeevleri kavşağından, Atakum'da bulunan OMÜ'ye kadar uzanan Atatürk Bulvarı güzergahında mobeselere takılı olarak radar cihazlarının bulunduğu iddia edildi. İddialar üzerine Samsun Valiliği açıklama yaptı.

Samsun'da Mobeselerde Radar Cihazı Mı Var?
Samsun'da Mobeselerde Radar Cihazı Mı Var? Gerçek Taraf

 

Samsun Valiliği, Canik ilçesi Belediye Evleri kavşağı ile Atakum ilçesi fakülte kavşağına kadar olan bölgede bulunan MOBESE kemaralara konulan bir cihaz ile 70 kilometre hızı geçen sürücülere 350 TL para cezası uygulandığı yönünde gündeme gelen iddialar üzerine bir açıklama yayınladı.

Samsun'da bir kaç gündür sosyal medyada 70 kilometre hızı geçen sürücülere 350 TL para cezası kesildiği yönünde paylaşımlar yapılıyordu. Yapılan bu paylaşımların doğru olup olmadığını merak eden sürücüleri Samsun Valiliğinden rahatlatan bir açıklama geldi. Samsun Kent Haber'da gündeme gelen bu haber sonrası bir açıklama yapan Samsun Valiliği, Canik ilçesi Belediyevleri kavşağı ile Atakum ilçesi fakülte kavşağına kadar olan bölgede bulunan MOBESE kemaralara konulan bir cihaz ile 70 kilometre hızı geçen sürücülere 350 TL para cezası uygulandığı yönünde ki bilgilerin doğru olmadığını duyurdu. Samsun'da MOBESE kameralara konulan bir cihaz ile sürücülere ceza kesilmesi gibi bir uygulamanın olmadığını açıklayan Samsun Valiliği, sosyal medyada bu yönde yapılan paylaşımlara itibar edilmemesi gerektiğine dikkat çekti.

Samsun Kent Haber

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi