Galip Öztürk Samsunspor’a Başkan Adayı Mı Olacak?

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu'nun önümüzdeki hafta yapılacak olan olağanüstü genel kurulda aday olmayacağını açıklamasının ardından gözler Samsunspor taraftarlarının en çok istediği ve sevdiği isim olan Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'e çevrildi.

Galip Öztürk Samsunspor’a Başkan Adayı Mı Olacak?
Galip Öztürk Samsunspor’a Başkan Adayı Mı Olacak? Gerçek Taraf

 

Bugün basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında Samsunspor başkanlığına kesin olarak aday olmayacağını açıklayan Erkut Tutu'nun flaş açıklamalarının ardından gözler 17 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olan Samsunspor genel kuruluna çevrildi. Şu ana kadar kesin bir aday çıkmazken, Samsunspor taraftarları ise günlerdir Samsunlu iş adamı Galip Öztürk'e çağrı da bulunarak kulübe sahip çıkmasını istediler.

 

HER ZAMAN DESTEK OLDU

Her zaman Samsunspor'un yanında olan ve maddi ve manevi olarak yaptığı desteklerle taraftarların gönlünde taht kuran Öztürk'ün bu durumda Samsunspor'u yalnız bırakmayacağı görüşünde birleşen Samsunspor taraftarları; 'Sayın Öztürk bu takıma yıllardır sahip çıkmış ve asla kulübü sahipsiz bırakmamış önemli bir şahsiyettir. Bugün ona çok daha fazla ihtiyaç olduğu gibi onun da Samsunspor'u bu zor günlerinde yalnız bırakmayacağına bugünden kefiliz.' diye konuştular.

 

ASLA ÖKSÜZ BIRAKMAYACAK

Galip Öztürk'ün sadece Samsun'un değil, Türkiye'nin marka isimlerinden biri olduğunu ifade eden taraftarlar; 'Biz günlerdir Sayın Öztürk'e gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerekse diğer kitle iletişim araçlarından mesajlarımızı iletmeye çalışıyoruz. Kalbinin ve gönlünün Samsunspor aşkıyla dolu olduğunu da çok iyi biliyoruz. Gün bugündür, gün Samsunspor'a sahip çıkma günüdür. Bu takım asla sahipsiz kalmayacak, öksüz bırakılmayacaktır.' diye konuştular.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi