Advert

Başkan Erdoğan Tok, Muradımız Gönüllere Girmek

Esnaf ve halk buluşmalarını sürdüren Başkan Tok, İşimizi sevgiyle, aşk ve şevkle yapıyoruz. Muradımız halkımızın gönüllerine girmek” dedi.

Başkan Erdoğan Tok, Muradımız Gönüllere Girmek
Başkan Erdoğan Tok, Muradımız Gönüllere Girmek Editör

 


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Ağabali Caddesi üzerinde bulunan esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. 

Yaptığı ziyaretlerde hem cadde esnafının hem de vatandaşın büyük ilgisi ve teveccühü ile karşılaşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Bizim yerel yöneticilik  anlayışımız, modern sosyal ihtiyaçların rutin belediyecilik anlayışından öte tüm insanları aynı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştır.” diye konuştu.

 

 

“HİZMETLERDE VATANDAŞ ÖNCELİĞİ”

Muradımız gönüllere girmek, gönüller kazanmak olduğunu söyleyen Başkan Erdoğan Tok, “Belediyeciliği sadece rutin hizmetlerden ibaret görmeden, hayatınızın her alanında hizmet vermeyi başlıca amaç edindik. Yıllarca insanlarımızla iç içe olduğumuz için ilçemizde insan odaklı projelerimizi hayata geçiriyoruz. Fiziki, sosyal, kültürel alanlarla birlikte ilçemizin değişimi ve gelişimi yatırım yaptığımız projelerimizde hep ön planda vatandaşlarımız var. Herkesin derdine çözüm olabilecek projelerimizi yaparak İlkadım’ı vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz. ”dedi.

 

“YAŞAMIN HER AŞAMASINDA BELEDİYECİLİK VAR”

“İşimizi sevgiyle, aşk ve şevkle yapıyoruz.” diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Belediyecilik insanın doğumundan ölümüne kadar hizmet eden bir kurumdur. İnsan yaşamının hemen her safhasında mutlaka belediyecilik vardır. Tüm insanlarımızı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştayız. Halkımızın yerel ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev yapan bir kurumuz. Bizim yerel yönetim anlayışımız, modern sosyal ihtiyaçların rutin belediyecilik anlayışından öte tüm insanları aynı sevgi ve şefkatle kucaklayan bir anlayıştır.” şeklinde konuştu.

 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Gedik ile İntizar Sansürsüz ikinci sevişme videosu sansürsüz ifşa oldu
Sinem Gedik ile İntizar Sansürsüz ikinci sevişme videosu sansürsüz ifşa oldu
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı