ASiYAD Başkanı Osman Yılmaz, Samsun'lu Bürokratların Görevden Alınmasını Kınıyoruz

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, 'Samsunlu bürokratlara sahip çıkmak bizim boynumuzun borcudur. Onları asla yalnız bırakmayacağız.' dedi.

ASiYAD  Başkanı Osman Yılmaz, Samsun'lu Bürokratların Görevden Alınmasını Kınıyoruz
ASiYAD  Başkanı Osman Yılmaz, Samsun'lu Bürokratların Görevden Alınmasını Kınıyoruz Editör

 

Ankara Samsunlu İş Adamları Yardımlaşma Derneği Başkanı Osman Yılmaz, Samsunlu olup, Ankara bürokrasisinde önemli görevlerde bulunan bürokratlara sonuna kadar sahip çıkacaklarını söyledi. Samsunlu olup devletin çok önemli kademelerinde üst düzeyde görev yapan Samsunlu bürokratların görevden alınmalarını üzüldüklerini  belirten Yılmaz; 'Biz ASİYAD olarak bu duruma seyirci kalamayız, kalmayacağız da. Bir bürokrat kolay yetişiyor, yıllar alıyor. Bazı bürokratlarımızın hiç bir neden yokken görevden sadece kişisel tercih nedeniyle görevlerinden alınmalarını hoş karşılamıyoruz. Bu konu da mücadelemiz sonuna kadar devam edecek.' dedi.
 
BÜROKRATLARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ
TİGEM Genel Müdürü Mehmet Taşan'ın kurumda görev yaptığı süre içinde çok başarılı çalışmalara imza atmasına rağmen görevinden alınmasının doğru olmadığını belirten Yılmaz;'Bürokrasi de elbetteki tercihler olacaktır. Bunu yaparken, liyakat, sadakat ve başarı temelleri esas alınmalıdır. 'Ben yaptım oldu' mantığını ve anlayışını asla kabul etmiyoruz. Sivil toplum kuruluşlarının görevi de burada başlıyor. Biz ASİYAD ailesi olarak Samsun'un ve Samsunluların haklarını her türlü platformda savunacağımızı herkesin bilmesini isterim. Bu asil ve dik duruşumuz dün olduğu gibi bundan sonra da devam edecek.' diyerek sözlerini tamamladı. 
 
 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi