Başkan Tok, İlçenin Geleceğine Halk İle Birlikte Karar Veriyor

İstişareye ve ortak akla dayanan anlayışla belediyecilik hizmeti yaptıklarını ifade eden Başkan Tok, İlkadım İlçesi’nin geleceğini ilgilendiren iş ve hizmetlerde halkla birlikte karar verdiklerini söyledi.

Başkan Tok, İlçenin Geleceğine Halk İle Birlikte Karar Veriyor
Başkan Tok, İlçenin Geleceğine Halk İle Birlikte Karar Veriyor Editör

 

Her fırsatta halkla bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ağabali Caddesi’nde faaliyetlerini sürdüren esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Esnaf ve halk buluşmalarını sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Son olarak yaptığı gezide Ağabali Caddesi esnaflarını gezdi.  Tok gezide esnaflara bol kazançlar temennisinde bulunarak talep, istek ve önerileri aldı.

 

“HER DAİM HALKLA İÇ İÇEYİZ.”

Halkla iç içe  bir yönetim anlayışını benimsediklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bu tür ziyaretlerimizle yakaladığımız sıcak ve samimi ortamlarda vatandaşlarımızla iç içe oluyor, İlçemizle ilgili fikir alış verişinde bulunuyoruz.  Halkımızın ve esnafımızın bizlerden neler beklediğini, ilçemiz için neler yapılmasını istediklerini öğreniyor, yaptıklarımız ve yapacaklarımız hakkında onlara sohbet ederek bilgi aktarıyoruz. Karşılıklı fikir alış verişi ve bilgi paylaşımında bulunarak İlçemizin geleceğine hep birlikte yön veriyoruz.” dedi.

 

ESNAF VE HALK MEMNUN

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ve güler yüzle karşılandı. Başkan Tok’un sohbet ettiği esnaf ve vatandaşlar, belediye başkanlarının ziyaretinden memnun olduklarını dile getirerek kendisiyle bol bol fotoğrafı çekindi.

 

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi