Samsun İMG 2016 Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Samsun İMG (İnternet Medya Grubu) tarafından 26 Kasım 2016 tarihinde Sheraton Grand Hotel'de düzenlenecek olan 2016 yılı medya ödülleri sahiplerini buluyor.

Samsun İMG 2016 Ödülleri Sahiplerini Buluyor
Samsun İMG 2016 Ödülleri Sahiplerini Buluyor Gerçek Taraf

 

İNTERNETTEN CANLI YAYIN
Samsun İnternet Medya Grubu (İMG) tarafından 26 Kasım 2016 tarihinde düzenlenecek olan gecede, yılın en başarılı kişi, kurum ve kuruluşları gazeteciler tarafından belirlendi. 18 dalda ödüle layık görülen isimler Sheraton Grand Hotel'de düzenlenecek olan özel geceyle ödüllerini alacaklar. Ödül gecesi Akasyamhaber.com, Meydannet.com ve Gerçektaraf.com haber sitelerinden canlı yayınlanacak.

 

YILIN MEDYA ÖDÜLLERİ
Yılın siyasetçi, belediye başkanı, yöneticisi, il başkanı, bürokratı, işadamı, kurumu, sağlık kuruluşu, sivil toplum örgütü, gazetecisi, gazetesi, köşe yazarı, ilçe başkanı, eğitim kurumu, AVM'si, sendikacısı, sporcusu, kültür sanat ödülleri 45 günlük titiz bir çalışmayla belirlenirken, Samsun'a damga vuran önemli isimler de altın ödül kategorisinde medya ödüllerini alacak.

 

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ
Samsun'un ve ülkemizin en büyük sorunlarından biri olan uyuşturucu konusunu da kısa film gösterisiyle gündeme taşıyacak olan İMG, düzenlenecek olan gece de kanayan bu yaraya dikkat çekecek. Sosyal sorumluluk projesinin genel koordinatörlüğünü CHP Samsun Milletvekili ve İçişleri komisyon üyesi Hayati Tekin ve Samsun'un uyuşturucu ile mücadele de en etkin sivil toplum örgütü TÜRKAV yapacak.

samsun img ödül gecesi 2016 nerede
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kuaförde Yapılan Hatanın Ardından Adam Felç Geçirdi
Kuaförde Yapılan Hatanın Ardından Adam Felç Geçirdi