Advert

Samsunspor Başkanı Galip Öztürk Olsun

Samsunspor taraftarları, takımın kötü gidişatı üzerine Başkan Erkut Tutu ve yönetimini istifaya davet ederken, Samsunspor'un başına, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün geçmesi için çağrı yaptı.

Samsunspor Başkanı Galip Öztürk Olsun
Samsunspor Başkanı Galip Öztürk Olsun Gerçek Taraf

Samsunspor yönetimi son dönemlerde alınan sonuçlar sonrasında aldığı 'Olağanüstü ve Seçimli Genel Kurul' kararını resmi internet sitesinden duyurdu. İlk oturumunun 20 Aralık 2017 Çarşamba günü, ikinci oturumunun ise çoğunluğa bakılmaksızın 28 Aralık 2017 Perşembe günü Atakum ilçesinde ki Büyükşehir Sanat Merkezi'nde gerçekleştirileceği belirtildi. Bu gelişmelerin ardından Samsunsporlu taraftarlar harekete geçerek takımlarına sahip çıkma kararı aldılar.

 

GALİP ÖZTÜRK'E ÇAĞRI 
Geçmiş dönem de Samsunspor'a yapmış olduğu desteklerle taraftarların gönlünde taht kuran Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'e çağrıda bulunan taraftarlar;'Sayın Galip Öztürk, Samsunspor'un iyi gününde kötü gününde yanında olan değerli bir işadamıdır. Şimdi kendisinden bir kez daha bu takımı ayağa kaldırmasını bekliyor ve istiyoruz. Geçen sene takımımızın yaşadığı düşme korkusunu bu sene yaşamak istemiyoruz. Öztürk'ün bu çağrımıza duyarsız kalmayacağını da çok iyi biliyoruz. Gün Samsunspor'a sahip çıkma gün birlik ve beraberlikle zor günleri aşma günüdür.' dediler.

 

SAMSUN'UN EVLATLARI GÖREV BAŞINA
Öztürk'ün takıma sahip çıkması halinde Samsunspor'un eski günlerine yeniden döneceğine inandıklarını belirten Samsunsporlu taraftarlar;'Samsunspor bu şehrin en büyük markasıdır. Galip Öztürk'te Samsunlu olup, bizim ülkemizin değerli ve önemli işadamlarından biridir. Öztürk'ün taşın altına elini koyup bizleri düzlüğe çıkaracağına inancımız tamdır. Öztürk'ün, Samsunspor'a sahip çıkması halinde Samsunlu bir çok işadamının da Öztürk'le birlikte kulübe sahip çıkacağını biliyor ve buna yürekten inanıyoruz. Şimdi görev alma, sorumluluk alma zamanıdır. Bu duruşu göstereceklerine bütün kalbimizle inanıyoruz.' diye konuştular.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!