Sezgin Gümüş'ten Tarihi Çağrı İmza Kampanyası Başlatıyoruz

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Başkanı Sezgin Gümüş, İMG tarafından düzenlenen gece de önemli mesajlar verdi. Gümüş;'Yerli-milli otomobilin Samsun'da yapılması için imza kampanyası başlatıyoruz.' dedi.

Sezgin Gümüş'ten Tarihi Çağrı İmza Kampanyası Başlatıyoruz
Sezgin Gümüş'ten Tarihi Çağrı İmza Kampanyası Başlatıyoruz Editör

 

İMG tarafından bu yıl 2. si düzenlenen 2017 medya ödülleri gecesinde yılın sivil toplum kuruluşu ödülüne layık görülen SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş'ün gece de 'Yerli-milli otomobil Samsun'da yapılsın' sözleri büyük alkış aldı. Gümüş, milli otomobilin Samsun'da yapılması için çağrı yaparken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milli otomobilini üretmek için harekete geçtiğine dikkat çekerek bu çağrıya SAMKON olarak tam destek verdiklerini ifade etti.
 
İMZA KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ
 
SAMKON olarak Türkiye genelinde dev bir imza kampanyası başlatacaklarını belirten Gümüş'Samsun'da milli otomobili üretebilecek sanayi alt yapısı var. Samsun, milli mücadelenin başladığı bir şehir. O halde milli ve yerli otomobil Samsun'da yapılmalıdır. Bizler buna hazırız. Bu işin öncüsü olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu saatten sonra harekete geçtik. Tüm Samsunluları yerli-milli otomobil için seferber olmaya davet ediyorum.' diyerek sözlerini tamamladı. 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek