Advert

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Doktor Ümit Halıcı'ya Saldırdılar

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Dr. Ümit Halıcı hasta yakınları tarafından darp edildi.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Doktor Ümit Halıcı'ya Saldırdılar
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Doktor Ümit Halıcı'ya Saldırdılar Gerçek Taraf

 

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Dr.Ümit Halıcı hasta yakınları tarafından darp edildi. Halıcı'nın tedavi amaçlı hastanede müşahade altında tutulduğu öğrenildi.

 

DOKTOR DARP EDİLDİ

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hasta yakınları görevli doktoru darp ederek şiddet uyguladı. Kalp Damar Cerrahi Uzmanı Dr. Ümit Halıcı, silahlı saldırıda yaralanan bir hastaya müdahale ettiği sırada hasta yakınlarının saldırısına uğradı. Görevlilerin ve hastane polisinin zamanında müdahalesiyle olay büyümeden önlendi. Büyük bir şok yaşayan Halıcı hasta yakınlarından şikayetçi olurken, doktora saldıranlar polis tarafından gözaltına alındı.

 

Doktor Ümit Halıcı

 

ÖNLEMLER ARTIRILSIN

Samsun Sağlık Sen Şube Başkanı İlhan Öksüz olay yerine giderek yetkililerden bilgi aldı. Yaşanan şiddet olayını sosyal medya aracılığıyla kınayan Öksüz;'Hocamıza geçmiş olsun dilemek için Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi acil servisindeydim. Gördüğüm manzara karşısında yetkililerden talebemiz var. Bir an önce özelikle acillerde polis tarafından önlemler alınmalıdır. Yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyor Hocamıza geçmiş olsun diyoruz.'

samsun eğitim araştırma hastanesi doktor ümit halıcı darp edildi
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek