Turgay Özçelik; 'Kalemizi Geri Alacağız'

CHP Atakum İlçe Başkan Adayı Turgay Özçelik Türk-İŞ Eğitim Merkezi ve Sosyal Tesisleri'nde sabah kahvaltısında parti delegeleriyle buluştu. Delegelere bir konuşma yapan Özçelik;' İlçe seçimlerini demokrasi bayramına çevireceğiz. 'Sen-ben yok, biz varız' diyeceğiz. Atakum ilçesi bizim kalemiz. Bu kaleye tekrar geri alacağız' dedi.

Turgay Özçelik; 'Kalemizi Geri Alacağız'
Turgay Özçelik; 'Kalemizi Geri Alacağız' Gerçek Taraf

 

17 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olan Atakum İlçe Başkanlığı seçimleri öncesinde CHP'nin Atakum delegelerine Türk-İş Eğitim Merkezi ve Sosyal Tesisleri'nde bir kahvaltı programı düzenleyen CHP Atakum İlçe Başkan Adayı Turgay Özçelik delegelerden tam not aldı. 500 delegenin hazır bulunduğu kahvaltı programına CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve CHP Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci'de katıldı.
 
KİMSEYİ YOK SAYMAYACAĞIZ
Kahvaltı sonrası bir konuşma yapan ve birlik beraberlik mesajları veren Özçelik;'Öncelikle 17 Aralıkta bir şölen havasında ve partimize yakışır bir şekilde ilçe başkanlığı kongremizi gerçekleştireceğiz. Bu kongremizin dostluk, barış, kardeşlik ve dayanışma içinde olacağından kimsenin kuşkusu olmasın. Birbirimiz anlamaya, dinlemeye çalışarak, kimseyi ötekileştirmeden, yok saymadan insan ve emek odaklı bir hayatı paylaşmak için bugün hep birlikte buradayız.' dedi.
 
ATAKUM'U GERİ ALACAĞIZ
Parti içi demokrasinin bir gereği olarak seçilen CHP'li delegeleri kutlayan Özçelik;' Şimdi burada bulunan değerli delegelerimiz 17 Aralık'ta Atakum ilçe yönetimini belirleyecek. Bu onurlu görevi CHP'ye yakışır bir şekilde yerine getireceğinize bütün kalbimle inanıyorum. İlçe başkanlık seçimlerinden sonra 2019 mart ayında yapılacak olan Atakum belediye başkanlığı seçimlerini kazanacağımızdan kimse endişe duymasın. Atakum dün olduğu gibi yarın da CHP'nin kalesi olacak' diye konuştu.
 
 
KAZANAN PARTİMİZ OLACAK
İlçe başkanı seçildiği takdir de ilçe yönetimi olarak yerel yönetimler de aday adayı olacak her isme aynı mesafe de olacağını sözlerine ekleyen Özçelik;'Tüm CHP'lileri kapsayan, demokrasi ve parti hukukunu özenle koruyan bir anlayışla görevimizi ifa edeceğiz. CHP'de örgüt seçimleri her zaman demokrasi şölenine dönüşür. Biz de 17 Aralık'ta bu şöleni gerçekleştireceğiz. Bu yarışta kim olursa olsun yarışın kazananı ve kaybedeni asla olmayacak. Kazanan partimiz olacaktır.' diyerek sözlerini tamamladı. 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek