Advert

Samsun Bafra'ya 5 Yıldızlı Otel

Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Aşçı, Samsun'a hizmetlerinin dün olduğu gibi bugünde devam ettiğini Bafra'ya 5 yıldızlı bir otel yapmak için proje çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Samsun Bafra'ya 5 Yıldızlı Otel
Samsun Bafra'ya 5 Yıldızlı Otel Gerçek Taraf

 

Samsun'un son yıllarda kalkınma ve büyüme içinde olduğunu ancak bu adımların yürüyerek değil, koşarak olması gerektiğini belirten Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kaya Aşçı;'İşadamı nazlıdır. Yatırım yaparken gerekli şartların oluşmasını bekler ve ister. Bizler memleketimize yatırım yaparken herhangi bir beklenti içinde değiliz elbette. Doğup büyüdüğümüz, ekmeğini yiyip suyunu içtiğimiz kentimize nasıl faydalı oluruz? Hangi hizmeti getirebiliriz? diye bakıyoruz.' dedi.

 

 

BU İŞLERİ SEVEREK YAPIYORUZ

2 yıl önce OMÜ Şevket Aşçı Turizm fakültesini büyük bir onurla açtıklarını yine bu yıl içinde Bafra'nın Karaburç Köyü'ne Cami-külliye projesinin açılışını yaparak bu hizmetleri Samsun'a kazandırdklarını belirten Aşçı;'Baframıza 5 yıldızlı bir otel için kolları sıvayıp proje hazırlıklarına başladık. Nasip olusa kendi ilçemize bu büyük projemizi hayata geçirip kazandırmak istiyoruz. Medya mensupları olarak işadamlarını bu tür projeleri yapmaya ve bizi itelemeye devam edin' diye konuştu.

samsun bafra kaya aşçı astaş holding bafra otel
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!