Advert

Bu Son Çağrıdır, Eyy Samsunspor'u Yönetemeyen Yöneticiler

SAMSUNSPOR 7 kere ligden düşen 6 kere tekrar Lig'e geri çıkan Türkiye'de bu istatistiğe sahip tek takımdır. SAMSUNSPOR, Oynadığı her seviyede hedeflere oynayan lige çıkamasada play-off oynayan mücadele eden bir takım olarak geçtiğimiz yıllarda iki kere final oynamış ama maalesef SüperLig'e çıkamamıştır.

Bu Son Çağrıdır, Eyy Samsunspor'u Yönetemeyen Yöneticiler
Bu Son Çağrıdır, Eyy Samsunspor'u Yönetemeyen Yöneticiler Gerçek Taraf

SAMSUNSPOR bu başarıyı bu istatistiği neye borçludur? İyi bir yönetime mi Hayır, iyi bir oyuncu kadrosuna mı hayır, SAMSUNSPOR’u hedeflerine taşıyan, her takıldığında omuz vererek gerçek manada onu karşılıksız seven, gönülden seven ve hayatında  sadece SAMSUNSPOR olan büyük taraftarına borçludur.

Türkiye'de büyük takımlar hariç otobüs otobüs deplasmana giden, düşerken de çıkarken de ona sahip çıkan yalnız bırakmayan Ankara'da 5000 kişilik taraftar  ile Ankaraspor’a Hoş geldiniz diyen, İstanbul’da 20.000 kişilik taraftar ile çıkartma yapan, Türkiye Futbol Federasyonu'nun taraftarın stada girmesini yasakladığı halde Samsun'dan otobüs otobüs İstanbul'a giden ve stadın dışında dahi olsa takımımızı destekleriz diyen kocaman yürekli taraftarına sahip olan bir takımdır SAMSUNSPOR.
Ligin birçok takımında kadroya girememiş oyuncuların performanslarının 2 ye 3’e bazen de beşe katlayan SAMSUNSPOR taraftarı birçok maçta net bir şekilde görülmüştür ki maçın skoruna etki yapmış, gerek rakip takımı baskı ile boğmuş, gerek kendi takımını ateşlemiş ve maçın seyrini değiştirmiştir.

Şimdi YÖNETEMEYEN yönetim nasıl bir düşünce ile yapıyor bilinmez ama bu taraftarı bir şekilde stattan uzaklaştırıyor bizim size ihtiyacımız yok imajı verilmeye çalışılıyor,

Buradan kalkıyor taraftar Rize'ye gidiyor 5 TL veriyor ve maç izliyor ama kendi evinde 15-20 TL gibi rakamlara karşılaşıyor, birde ulaşım masrafı eklersek daha da fazlası çıkıyor karşımıza,  Samsun'a yapılan 35,000 kişilik stadın her maçta %60’ı boş, öte yandan SAMSUNSPOR'a bakıyorum taraftarına her zamankinden daha fazla ihtiyacı var

O zaman biryerlerde Koskocaman bir YANLIŞ  olduğu  akla geliyor, Şimdi ben de bir SAMSUNSPOR taraftarı olarak sesleniyorum,

Ey yönetim: Diğer takımlar maç biletlerini 5 TL  yaptığı halde taraftar bulamazken, Otobüs otobüs işçileri stadına taşıdığını düşünürsek, Diğer takım hocaları Yöneticileri bizim böyle bir taraftarımız olsa biz şampiyon oluruz dediklerini düşünürsek, başka takımlarda oynayan futbolcularının hayallerini süsleyen bir taraftarı ne için stattan uzak tutuyoruz? bizim böyle heyecanlı böyle ateşli taraftarımız varken niye sırtınızı dönüyorsunuz? SAMSUNSPOR'un bu taraftara her zamankinden daha fazla ihtiyacı var.

Bu taraftara Açın kapıları, biletleri gerekirse 5 lira yapın, Tramvayı ücretsiz yapın, artık büyük taraftarıyla büyük SAMSUNSPOR’u buluşturmanın zamanı gelmedi mi?

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinem Gedik ile İntizar Sansürsüz ikinci sevişme videosu sansürsüz ifşa oldu
Sinem Gedik ile İntizar Sansürsüz ikinci sevişme videosu sansürsüz ifşa oldu
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı