Advert

Erhan Usta: Samsun 3. Teşvik Bölgesinde Olmalı

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun'un gelişmesi ve büyümesi için topyekün bir seferberlik gerektiğini muhalefette olan bir milletvekili olarak taşın altına Samsun için elini koymaya her zaman hazır olduğunu söyledi.

Erhan Usta: Samsun 3. Teşvik Bölgesinde Olmalı
Erhan Usta: Samsun 3. Teşvik Bölgesinde Olmalı Gerçek Taraf

 

Samsun İnternet Medya Grubu (İMG), MHP Grup Başkan Vekili Erhan Usta'yı meclisteki makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu. Gazetecileri kabulünde önemli açıklamalarda bulunan Usta; 'Samsun'un gelişmesi ve büyümesi için hep birlikte hareket ederek şehrimizin çıtasını yükseltebiliriz. Ben görev yaptığım dönemde kısır çekişmeler içinde bulunan bir milletvekili asla olmadım. Samsun'a nasıl faydalı oluruz? Bu şehrin marka değerini nasıl yükseltebiliriz? diye her zaman bu meselelere kafa yordum. Bundan sonra da bu duruşum asla değişmeyecek' dedi.

 

 

SAMSUN 3. BÖLGE DE OLMALI

Şehrin sorunları, beklentileri ve özlemleri ile ilgili iktidarın Samsun milletvekillerine gerek mecliste gerekse bağlı bulunduğu komisyonlarda bilgi ve birikimlerini aktardığını, özellikle 4. sıra teşvik kapsamında bulunan Samsun'un 3. sıraya getirilmesi için Bakanla bizzat görüştüğünü dile getiren Usta; 'Bu durum Samsun'un olmazsa olmazı. Sayın Kılıç'a Samsun'un ekonomik kalkınma da sıçrama yapması için 3. teşvik bölgesi kapsamına alınması gerektiğini söyledim. İlgileneceklerini söyledi. Bu benim en önem verdiğim ve bildiğim bir konu. inşaallah dikkate alınır.' diye konuştu.

 

 

LİDERİMİZİ DÜNYA KONUŞTU

15 temmuz sonrası yaşanan gelişmelerin ve liderlerinin güçlü duruşunun Türkiye'yi büyük bir felaketin eşiğinden dönderdiğini dile getiren Usta;'Gerçekten çok değerli ve güçlü bir birikime sahip bir genel başkan ve liderimiz olduğunu Türkiye’miz bu süreçte bir kez daha gördü. Ülkemizin saygı duyduğu gerçek bir devlet adamı Sayın Bahçeli'nin duruşu sadece Türkiye'ye değil, dünyaya örnek olmuştur. Onun lideri olduğu bir parti de görev yapmak, şehrimize ve ülkemize hizmet etmek benim için büyük bir onurdur. Şahsıma tevdi edilen görevi de layıkıyla yapmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğim' şeklinde konuştu.

 

samsun erhan usta img medya gazeteci okan çakır
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!