Erhan Usta; Samsun İçin Sesimizi Yükseltiyoruz

Samsun İnternet Medya Grubu (İMG) üyeleri MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta'yı makamında ziyaret etti.

Erhan Usta; Samsun İçin Sesimizi Yükseltiyoruz
Erhan Usta; Samsun İçin Sesimizi Yükseltiyoruz Gerçek Taraf

 

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun'un sorunlarına hiç bir zaman kayıtsız kalmadıklarını, gerektiği yerde taşın altına ellerini koymaktan asla çekinmediklerini söyledi. Mecliste ki makamında İMG üyelerine önemli açıklamalarda bulunan Usta;' 3 yıllık milletvekilliğimiz döneminde Samsunluların ne derdi varsa, hangi sorunu çözüm bekliyorsa biz hep orada olduk. Halkımızın bize verdiği desteğin hakkını vermek zorundayız. Bu bizim en öncelikli görevimiz.' dedi.
 
Mecliste Samsun adına çok ciddi projeleri ortaya koymalarına rağmen çoğu zaman iktidarın muhalafetiyle karşı karşıya kaldıklarını belirten Usta;'Ben proje adamıyım. Şehrimizin önceliklerini biliyor ve buna göre mecliste Samsun'a çağ atlatacak projeleri kurullarda gündeme getirip destek istiyorum. Sadece benim istememle olmuyor çünkü iktidar partisinin bakanı ve milletvekillerinin de hazırladığımız projelere destek vermesi gerekiyor. Ancak şimdiye kadar bu konu da istediğimiz desteği ne yazık ki alamadık.' diye konuştu.
 
Gülsan Sanayi Sitesi'nde yaşanan durumla ilgili bilgi veren Usta;'Ben orada bir çok esnafımızla konuştum. O esnafların % 75'i kiracı. diğer kalan dilim ise mal sahipleri. Bu insanları kimse sokağa atamaz. Önce memlekete istihdam sağlanmalı. Binlerce insanımız orada ekmek yiyor. Üstelik büyükşehirden kendilerine sunulan paralar komik düzeyde. Burada ki esnaflarımıza sağlıklı bir yer de gösterilmemiş. Bu konular konuşularak ve esnaflarımız ikna edilerek sağlıklı bir iletişim kurulmalı ve sorunlar diyalogla çözülmelidir.
 
İyi Parti ile ilgili konu da şimdilik konuşmayacağını sözlerine ekleyen Usta;'İyi kelimesini bundan sonra daha dikkatli kullanmak zorunda kalacağız herhalde' diyerek esprili bir cevap verdi.
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi