Advert

CAFER AYAZ; TEK AMACIM PARTİME VE İLÇEME HİZMET ETMEK

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkan Adayı Cafer Ayaz, partilerinde değişimlerin her zaman olabileceğini, asıl olan gücün AK Parti'nin kurumsal kimliğinin olduğunu söyledi.

CAFER AYAZ; TEK AMACIM PARTİME  VE İLÇEME HİZMET ETMEK
CAFER AYAZ; TEK AMACIM PARTİME  VE İLÇEME HİZMET ETMEK Gerçek Taraf

 

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkan Adayı Cafer Ayaz seçim çalışmalarına devam ediyor. 19 Mayıs ilçesine yeni bir ses yeni bir nefes getirmek için aday olduğunu belirten Ayaz; 'Ben ilçemizin sorunlarını, beklentilerini, özlemlerini bilen biriyim. Toplumun her kesimiyle de barışık olan bir insanım. Tek amacım var o da ilçeme hizmet etmek. Önce Allah sonra partim bana bu görevi tevdi ederse elimden gelenin en iyisini yapmak için mücadele edeceğim.' dedi.
 
BENİM YOLUM ERDOĞAN YOLUDUR
AK Parti'nin kuruu il başkan yardımcılığı, eşinin de kadın kollarında görev yaparak kesintisiz 16 yıldır partilerine hizmet ettiklerini belirten Ayaz;'Biz bu partinin tabanından ve kuruluşundan bu yana varız. Yolumuz ve önderimiz Sayın Erdoğan, partimiz ise AK Partidir. bu hiç değişmemiştir. 19 Mayıs Samsun'un kalbinde olan bir yerdir. Bu ilçeye hizmet etmekte benim vefa borcumdur. Başkanlığa gelsem de gelmesem de aynı bilinç ve anlayışla partime hizmetim devam edecek.' diye konuştu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi