Milletvekili Fuat Köktaş 19 Ekim Muhtarlar Günü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gündeme taşıyarak resmileşen 19 Ekim Muhtarlar Günü'nün anlam ve önemine binaen bir mesajı yayımladı.

Milletvekili Fuat Köktaş 19 Ekim Muhtarlar Günü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı
Milletvekili Fuat Köktaş 19 Ekim Muhtarlar Günü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı Editör

 

Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi. "Ülkemizin yönetim organizasyonunun en küçük birimi olan mahallelerimiz, seçimle işbaşına gelen muhtarlarımızla birlikte demokrasinin de ilk basamağı konumundadır. Yönetim şeklinin en üstünde yer alan Cumhurbaşkanlığı ile bu yapının tabanını oluşturan muhtarlarımız arasındaki bağ ne kadar güçlü, ne kadar sağlıklı olursa Türkiye için o kadar hayırlı olur. 
İşte bu anlayış içinde Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan da belli periyotlar içinde Türkiye'nin dört bir yanındaki muhtarlarımızla bir araya gelerek hasbihal ediyor, sorunlarını dinleyerek çözüm üretiyor. 
Bizlerde meclis ve teşkilat çalışmalarımızdan arda kalan zamanlarımızda muhtarlarımızla biraraya geliyor, mahallelemizle ilgili bilgiler alıp hizmet noktasında çalışmalarımıza gayret gösteriyoruz.
Geçmiş tarihimize baktığımız zaman siyasi partiler ve hükümetler arasında muhtarlarımıza en çok ilgiyi ve desteği bugüne kadar her zaman AK Parti göstermiştir. Muhtarlarımızın sosyal hak ve ihtiyaçları AK Parti iktidarları döneminde önemli iyileştirmeler gerçekleştirilmiştir. 
Aziz Milletimiz ve onların ilk kademe temsilcileri olan siz değerli muhtarlarımızla birlikte ülkemiz için çıktığımız bu hizmet yolunda Allah’ın izniyle hedeflerimize ulaşana kadar çalışmaya devam edeceğiz. 
Bu düşünceler içinde tüm muhtarlarımızın gününü kutluyor, hayatını kaybeden muhtarlarımıza da Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanları Cennet olsun." dedi. 
 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi