Mete Koca; 'Kirli İlişkiler Son Bulacak!

SADEF (Samsun Dernekler Federasyonu) kongresi öncesi önemli açıklamalarda bulunan ve adından sıkça söz ettiren eski SAYSİAD Başkanı Mete Koca, ' Kirli ilişkilerin son bulacağı şeffaf bir yönetim ile SADEF'i hak ettiği yere getirmek için canla başla çalışacağız' dedi.

Mete Koca; 'Kirli İlişkiler Son Bulacak!
Mete Koca; 'Kirli İlişkiler Son Bulacak! Gerçek Taraf

 

Pazar günü İstanbul'da yapılacak SADEF (Samsun Dernekler Federasyonu) olağan kongresi öncesi heyecan dorukta. Başkan adaylarından Mete Koca kongreye 2 gün kala önemli açıklamalarda bulundu. Koca; 'Samsunlu hemşehrilerime hizmet etmekten başka bir şey düşünmüyorum. SAYSİAD başkanlığımda güzel başarılara imza attık. Şimdi bu tecrübe ve birikimlerimi SADEF'te Samsunlu hemşehrilerimle paylaşmak istiyorum. Yeni yönetim kadromuzla şeffaf bir yönetim oluşturacağız. Kirli ilişkiler içinde olanlar ile yolumuzu ayıracağız' dedi.
 
 
SAMSUNLULAR İSTANBUL'DA YABANCI KALMAYACAK
Samsun'un hemşehri derneklerinde Türkiye'nin en önemli sivil toplum örgütlerinin başında geldiğini belirten Koca; 'Samsun her zaman bizim sevdamız, Samsunlular ise gururumuz olmuştur. Bu birlikteliği sağlamak ve SADEF'i istanbul'da öncü ve başarılı bir STK yapabilmek için aday oldum. Şimdi tüm hemşehrilerimden pazar günü yapılacak olan seçimlerde desteklerini bekliyorum.' diye konuştu. 
 
 
TÜM SAMSUNLULARA KUCAK AÇACAĞIZ
Başkanlığı kazandığı takdir de kapısının herkese açık olacağını ve kimseyi ötekileştirmeyeceğini sözlerine ekleyen Koca,'Biz istanbul'da ve Türkiye'nin dört bir köşesinde çok büyük bir aileyiz. Benim ilk icraatım bu büyük aileyi tek çatı altında toplayıp, Samsunluların sesini İstanbul'dan tüm Türkiye'ye hatta Avrupa'ya duyurmak olacaktır. Güçlü bir kadro kurduk. İcraatlarımızla konuşağız.' diyerek sözlerini tamamladı. 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi