Ahmet Demircan'ı Cumhurbaşkanı'na Şikayet Etti

Yeni Akit Gazetesi yazarı ve aynı zamanda Profesör Doktor olan Ahmet Maranki, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a şikayet etti.

Ahmet Demircan'ı Cumhurbaşkanı'na Şikayet Etti
Ahmet Demircan'ı Cumhurbaşkanı'na Şikayet Etti Gerçek Taraf

 

Yeni Akit gazetesi yazarı Ahmet Maranki’ye “halkı kandırması” nedeniyle Sağlık Bakanlığı’nca ceza verilmişti. Maranki, 29 Eylül tarihli köşe yazısında ve katıldığı bir televizyon programında “tuz” ile ilgili açıklamalar yapmıştı. Bunun üzerine Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu, Maranki hakkında suç duyurusunda bulunmuş ve para ceza kesilmişti.

 

 

Ahmet Maranki ise, Sağlık Bakanlığı’nın yasaya uygun hareket ederek kendisine ceza vermesini Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a şikayet etti.  Köşesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a övgüler sıralayan Ahmet Maranki, şikayetini Cumhurbaşkanı'na iletti. “Halkı kandırma” suçuyla kendisine verilen cezadan söz etmeyen Ahmet Maranki, yazısının son bölümünde Sağlık Bakanı'nı Erdoğan'a şöyle şikayet etti:

“Sayın Cumhurbaşkanım ortak bir sesi size aktarıyorum: devletin atanmışları sizinle halkın arasını açmak için milli ve yerli vatan, millet, bayrak, devlet, sevdalılarına, bu ülkeye bir ağaç diken eser bırakanları sırtımda taşırım diyen cumhurbaşkanına rağmen büyük cezalar verilip zulümler yapılıyor!'

Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şikayet eden Maranki, 'Arka planda sizin asla affedemeyeceğiniz çok çirkin şeyler oluyor. Sayın Cumhurbaşkanım zulüm devam ediyor. İnadına son günlerde artarak!.. Arz olunur...” dedi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi