Advert

SADEF'in En Çok Konuşulan Adayı Mete Koca Oldu

Samsun Dernekler Fedarasyonu'nda seçim heyecanı başladı. SADEF başkanlığına aday isimler bir bir açıklanırken, SAYSİYAD Eski Başkanı Mete Koca en çok konuşulan başkan adayı oldu.

SADEF'in En Çok Konuşulan Adayı Mete Koca Oldu
SADEF'in En Çok Konuşulan Adayı Mete Koca Oldu Gerçek Taraf

 

Kısa bir süre önce 3 yıllık başkanlığını yaptığı SAYSİAD'tan ayrılarak 15 Ekim'de yapılacak Samsun Dernekler Federasyonu'na (SADEF) adaylığını resmen açılayan iş adamı Mete Koca Samsunlu hemşehrilerinden destek istedi. 

 

MÜTEVAZİ KİŞİLİĞİ ÖNE ÇIKIYOR

15 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşecek olan SADEF (Samsun Dernekler Federasyonu) Olağan Kongresinde aday olduğunu açıklayan iş adamı Mete Koca sosyal medya hesabından adaylığını resmen açıkladı. 3 yıl boyunca başkanlığını yaptığı SAYSİAD'ta yaptığı hizmetlerle gündeme gelen ve İstanbul'da Samsunluları en iyi şekilde temsil eden isimlerden biri olan Koca, mütevazi kişiliği ve uzlaşmacı tavrıyla Samsunluların sevdiği bir isim olarak öne çıkıyor.

 

SAYSİYAD'DAN SONRA SADEF

Mete Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;'Yapmış olduğumuz istişareler sonucunda Sadef Genel Başkanlığına adayım. Tüm hemşehrilerimizin desteklerini bekliyorum. Cemil İmamoğlu ağabeyimizinde şahsıma göstermiş olduğu tevehcühten dolayıda ayrıca şükranlarımı sunarım.' diyerek adaylığını duyuyurken, 15 Ekim'de yapılacak SADEF kongresinde halen görev de olan SADEF Başkanı Yıldıray Baş'la yarışacak.

 

TÜM SAMSUNLULARI KUCAKLAYACAĞIZ

Samsunluları İstanbul'da temsil etmekten bu zaman kadar büyük onur duyduğunu, SADEF başkanlığını kazandığı takdir de Samsunluların sesi ve nefesi olmaya devam edeceğini belirten Koca;'Yıllardır gurbette yaşayan biri olarak Samsunlu hemşehrilerimin sorunlarına, beklentilerine, özlemlerine hep ortak oldum. Samsunlular, İstanbul'da çok büyük bir ailedir. Ben de o ailenin bir ferdi olarak hemşehrilerime hizmet etmeye devam etmek istiyorum.' dedi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!