Kazım Yılmaz’ın Samsunspor'a 1 Milyon Lira Bağış Yalanı

Samsunspor eski Başkanı Kazım Yılmaz’ın kulübe 1 Milyon lira bağışta bulunduğu haberi yalan çıktı.

Kazım Yılmaz’ın Samsunspor'a 1 Milyon Lira Bağış Yalanı
Kazım Yılmaz’ın Samsunspor'a 1 Milyon Lira Bağış Yalanı Gerçek Taraf

 

Samsun Valisi Osman Kaymak’ın misafir ettiği Kazım Yılmaz'ın yer aldığı toplantıda Kırmızı-Beyazlı Kulübün Başkanı Erkurt Tutu da hazır bulundu. Vali, eski başkan Kazım Yılmaz'a, ekonomik sıkıntıların çözümü için Samsunspor'a acilen 1 Milyon TL vermesini istediği iddia edildi. Bu paranın eski futbolcu borçlarında kullanılacağı ifade edildi.

 

TOPLANTIDA GERGİNLİK

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu ve Kazım Yılmaz'ın, Valilik makamında karşı karşıya geldiği toplantıda tatsız gelişmeler de yaşandı. Kazım Yılmaz’ın, Başkan Tutu’ya, "Beni sürekli kamuoyu önünde hedef tahtası haline getiriyorsunuz" diyerek sert bir şekilde eleştirdiği belirtildi. Kazım Yılmaz'ın sert tavrı karşısında Tutu, büyük şaşkınlık yaşadığı öğrenildi.

 

1 MİLYON LİRA BAĞIŞ YALANI

Yapılan toplantıda Kazım Yılmaz, 1 Milyon lirayı Erkurt Tutu için değil, Samsunspor için verdiğini, ayrıca Samsun Valisi Osman Kaymak’ın ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a olan güveninden dolayı böyle bir yardımı yaptığını iddia edilmişti.

Bu haber Samsunspor camiasında büyük sevince yol açmıştı. Ama gerçekler gün yüzüne bugün çıktı. Samsunspor'un dernek defterinde 27 Eylül 2017 tarihinde alınan karara göre, Samsunspor’dan 1 Milyon Lira alacağı bulunan Kazım Yılmaz’ın bu parayı kulübe hibe etmediği, Samsunspor yönetiminin, 15 Mayıs 2018 tarihine Kazım Yılmaz'a senet verdiği ortaya çıktı.

 

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi