Advert

Vatan Şaşmaz Cinayeti Görüntülerini Satmaya Çalışan Oyuncu Didem Çolak Yakalandı

Otel odasında öldürülen Vatan Şaşmaz'ın görüntülerini Sözcü Gazetesi'ne satmaya çalışan oyuncu Didem Çolak, Konya'da yakalandı.

Vatan Şaşmaz Cinayeti Görüntülerini Satmaya Çalışan Oyuncu Didem Çolak Yakalandı
Vatan Şaşmaz Cinayeti Görüntülerini Satmaya Çalışan Oyuncu Didem Çolak Yakalandı Gerçek Taraf

 

İstanbul'da Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in ceset görüntülerini para ile satmaya çalıştığı ve daha sonra internette yaydığı iddiasıyla aranan oyuncu Didem Çolak İstanbul Asayiş Şube Gasp Büro ekipleri tarafından Konya'da yakalandı.

 

Vatan Şaşmaz cinayetine ait görüntüleri sızdırdığı belirlenen polis memuru daha önce açığa alınmıştı.

Polis memuru, eşini görevde olduğuna ikna etmek için görüntüleri onunla paylaştığını ileri sürmüştü. Polis memurunun eşinin de görüntüleri akrabalarıyla oluşturdukları Whatsapp grubunda paylaştığı ileri sürülmüştü.

 

 

Didem Çolak kimdir?

Naturel Ajans oyuncu kadrosunda yer alan genç oyuncu Didem Çolak, "Çılgın Dershane 4 Ada" filminde hayalet gelin rolüyle oyunculuğa ufak bir adım atmıştır. Genç oyuncunun ismini asıl duyurduğu olay ise Vatan Şaşmaz cinayetinin ardından çekilen görüntüleri Sözcü Gazetesi'ne parayla satmak istemiş olmasıdır.

Cinayetin ardından Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in kanlar içindeki görüntüsünü gazetelere para karşılığı satmak isteyen Didem Çolak bir anda şimşekleri üzerine çekti. Görüntüleri olay yerinde görevli olan polis akrabasından aldığını iddia eden Çolak, görüntüler için 1500-5000 TL arasında para talep etti.

Türkiye'yi sarsan cineyet üzerinden para kazanmak isteyen Didem Çolak, olayın duyulmasının ardından sosyal medyada büyük tepki ile karşılaştı. Sosyal medya hresaplarını kapatmak zorunda kalan Didem Çolak sessizliğini koruyor.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek