Asiyad Başkanı Osman Yılmaz'dan Samsunspor Taraftarlarına Jest

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Ankara'da oynanan Samsunspor-Balıkesir maçı öncesi Samsunspor taraftarlarına kendi şirketinde sabah kahvaltısı verdi. Koyu bir Samsunspor taraftarı olan Yılmaz; 'Bu taraftar her şeyin en güzeline layık' dedi.

Asiyad Başkanı Osman Yılmaz'dan Samsunspor Taraftarlarına Jest
Asiyad Başkanı Osman Yılmaz'dan Samsunspor Taraftarlarına Jest Gerçek Taraf

 

BU TARAFTAR HİÇ BİR KULÜPTE YOK

Bugün Ankara'da oynanan Samsunspor- Balıkesir maçı öncesi Samsunspor tarftarları başkente adeta çıkarma yaptı. Ankara'da ASİYAD başkanı olarak görev yapan ve koyu bir Samsunspor taraftarı olan Başkan Osman Yılmaz, maç öncesi Samsunspor taraftarlarına kendi şirketinde sabah kahvaltısı düzenleyerek güzel bir jest yaptı. Samsunspor'un zor bir dönemden geçtiğini ancak bu zorluklara göğüs gerecek tecrübeye sahip bir takım olduğunu belirten Yılmaz; 'Ne mutlu bizlere ki hiç bir şehrin kulübünde olmayan bir taraftar topluluğuna sahibiz. Allah onlardan razı olsun. Takımlarını iyi günde de kötü günde de yalnız bırakmıyorlar' dedi.

 

 

UMUDUMUZU ASLA KAYBETMEYECEĞİZ

Samsunspor'un bu zor günleri el birliği ile aşacağını bunda da en büyük katkıyı yine cefakar Samsunspor taraftarlarının vereceğini belirten Başkan Yılmaz; 'Geçen sene zor bir süreç yaşadık ve son maçta ligde kaldık. Bu sene ise yönetim ve şehir Samsunspor'un parolasını şampiyonluk olarak belirledi. Lig de aldığımız sonuçlar şu an için kötü olsa da asla umudumuzu kaybetmememiz gerekiyor. Samsunspor bu ligin tecrübeli bir takımıdır. Bugünleri de hep birlikte aşarak takımımızı yeniden şampiyonluk havasına sokmamız gerekiyor. Bugün takımımızdan galibiyet bekliyorum. İnşallah başkentte nefes alarak yolumuza devam edeceğiz.' diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Ayaklarınıza Bu Bakımı Yapınca Bakın Neler Hissedeceksiniz
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi
Bilet Kesen Kadın Kimliklerini İstedi – Görür Görmez Polise Haber Verdi