Aliexpress INT
Aliexpress INT

İphone iOS 11.0.1 güncellemesi çıktı!

Apple 19 Eylül'de İOS 11 sürümünü çıkarmıştı. Kullanıcılar tarafından bir çok hata olduğu uyarısını alan Apple yetkilileri sorunlara acil çözüm bulmak için İOS 11 sürümünün ilk yamasını piyasaya çıkardı.

İphone iOS 11.0.1 güncellemesi çıktı!
İphone iOS 11.0.1 güncellemesi çıktı! Gerçek Taraf

 


Apple yeni iOS 11 mobil işletim sistemi için ilk resmi güncellemeyi sunmuş durumda. iOS 11.0.1 sürüm numarasına sahip olan güncellemenin, 19 Eylül tarihinde sunulan en güncel sürümden tam bir hafta sonra yayınlandığının da altını çizelim.

 

iOS 11.0.1 sürümü ne değiştiriyor?

iOS 11 için gelen ilk güncelleme, yazılımın yayınlanmasından sonra keşfedilen çeşitli ufak hataların giderilmesini sağlıyor. Apple sürüm notlarında güncellemenin hem iPhone hem de iPad için düzeltmeler içerdiğini ifade ediyor. Daha fazla detay ise şimdilik verilmiş değil.

Yeni sürümle birlikte yeniden tasarlanan Kilit Ekranı deneyimi, yeni özelleştirilebilir Kontrol Merkezi, yeni Siri sesi ve tasarımı tamamen değişen App Store gibi yenilikler iOS kullanıcılarına sunulmuştu.

Güncellemeyi Ayarlar belek escort menüsü üzerinden hemen indirmek için Ayarlar>Genel>Yazılım Güncellemesi sıralamasını takip edebilirsiniz. Ayrıca, iTunes yazılımı üzerinden de güncelleme işlemini hemen gerçekleştirmeniz mümkün.

 

Shift Delete

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek