Aliexpress INT
Aliexpress INT

Samsun Haber: İbrahim Sarıcaoğlu'ndan Kavak'taki Okullara Ziyaret

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu 2017-2018 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte okul ziyaretlerine başladı.

Samsun Haber: İbrahim Sarıcaoğlu'ndan  Kavak'taki Okullara Ziyaret
Samsun Haber: İbrahim Sarıcaoğlu'ndan  Kavak'taki Okullara Ziyaret Editör

 

Emirli mahallesinde bulunan Emirli Ortaokulunda incelemelerde bulunan Başkan Sarıcaoğlu 2017-2018 eğitim öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilere başarılarla dolu bir yıl olmasını diledi. Eğitime her türlü desteği eksiksiz olarak verdiklerini vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; “Okullarımızı zaman zaman ziyaret edip gerekli ihtiyaçlarını Belediye olarak elimizden geldiğince karşılıyoruz. 2017-2018 yılı eğitim öğretim yılının ilk ziyaretini Emirli mahallemizde bulunan Emirli Ortaokulumuzda gerçekleştirdik. Okul müdürümüz ve öğretmenlerimizle istişareler yaptık öğrencilerimize hayırlı dersler dileklerinde bulunduk” dedi.

 

 

Ailelerimize Büyük Görevler Düşüyor

Okulların açılması ile birlikte ailelerimize büyük sorumluluklar düştüğünü belirten Başkan Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; “Öğretmenlerimiz öğrencilerimizin üzerine her ne kadar titrese de onların iyi bir noktalara gelebilmesi için büyük çaba gösteriyorlar ancak öğrencilerimizin ailelerinin de bu sorumluluğun bilincinde olmaları gerek. Onlarla yeteri kadar ilgilenmeleri neyi ne kadar nasıl öğrendiklerini sorgulamaları gerek. Ailelerimiz eğer ki yeteri kadar ilgi göstermez ise ne yazık ki gençlerimiz istediğimiz seviyeye gelemez. Bu yüzden öğretmenlerimize ne kadar görev düşüyorsa ailelerimize de onun iki katı görev düşüyor. Çocuklarımızın geleceği için mutlaka onlarla doğru iletişim kanalını bulup doğru şekilde ilgilenmeliyiz” ifadelerinde bulundu.

 

 

Eğitime Olan Desteğimiz Artarak Devam Edecek

Sarıcaoğlu; “Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle bağlarımızı koparmıyoruz her fırsatta onları ziyaret edip ihtiyaçları ne ise notumuzu alıp en kısa sürede yapıyoruz. Eğitim bizim için her zaman her İstanbul Escort şeyin üstünde. Eğitime olan desteğimiz gün geçtikçe artarak devam edecek. Bu duygu ve düşüncelerimle 2017-2018 eğitim öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını cenabı haktan diliyorum” dedi.

 

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek