Advert

Samsun Haber: Güven Özyurt Görevden Alındı

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü görevden alındı. Güven Özyurt'un yerine Zonguldak İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'ın atandığı öğrenildi.

Samsun Haber: Güven Özyurt Görevden Alındı
Samsun Haber: Güven Özyurt Görevden Alındı Gerçek Taraf

 

Samsun'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini uzun süredir yürüten Güven Özyurt'un yerine Zonguldak İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'ın atandığı öğrenildi.

 

2012 YILINDAN BERİ GÖREVDEYDİ

12 Aralık 2012 tarihinden bu yana yürüttüğü görevinden alınan Güven Özyurt'un da Sinop iline atanacağı öne sürüldü. 'Atama' kararı bugün kendisine tebliğ edilen Samsun'un yeni Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'ın hafta sonuna kadar görevine başlayacağı bildirildi.

 

AHMET GÜRAL KARAYILMAZ KİMDİR?

Devrek'te 20.08 1969 tarihinde doğdu. İlkokula Devrek ilçesinde 1976 yılında başladı. Ortaokul ve liseyi Çaycuma Lisesinde bitirdi. 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Maden Meslek Yüksek Okulunu bitirdi. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi İş İdaresi bölümünü  okudu. 1994 yılında Marmara Üniversitesi Beden eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu kazandı. Bir yıl sonra eşinin öğretmen olarak çalıştığı Tokat ili Gaziosmanpaşa Üniversitesi Beden eğitimi ve Spor Yüksek Okuluna yatay geçiş yaptı. 1998 yılında okulumu birincilik derecesi ile bitirdi. 2004 yılında Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisans yapmaya hak kazandı.2005 Mart döneminde ‘’ZONGULDAK İLİNDE FUTBOLCULARI SALDIRGANLIĞA İTEN PSİKO-SOSYAL NEDENLER’’adlı tezi savunarak iyi derece ile mezun oldu. Halen Doktora Çalışmaları devam etmektedir Futbola 1983 yılında Çaycuma sporda başladı. 1993 yılına kadar birçok ilçemizin de futbol takımlarının formalarını giydi. 1993–94 sezonunda Çaycuma sporu üçüncü lige çıkaran kadronun içinde yer aldı. 1994 yılında Tokat spora transfer oldu. 1998 yılında Çaycuma sporun profesyonel ligden düşmesi ile Çaycumalı gençlerle birlikte hem oyuncu hem antrenör olarak çalışmaya başladı. 2007–2008 sezonunda Çaycuma spor voleybol takımını kurdu. (oyuncu-koç olarak)  Ekip 3. lige çıktı.

 

 

UEFA A lisans futbol,okçuluk,tenis ve yüzme antrenör belgelerine sahiptir. Zonguldak İlindeki İlk okçuluk çalışmalarını başlattı. 10-11-12 yaş grubu gençleri Türkiye Şampiyonasına hazırlamakta. Güney Kore ve İsveç Hükümetleri ile Gençlerin Serbest zamanlarını değerlendirme adı altında çalışmalar ve sunumlar yaptı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine 50 kişilik maddi imkânı kısıtlı gencin kamp yapması amacı ile Genel Müdürlük tarafından görevlendirildi. Ülkemiz içinde gençlik lideri yetiştirme seminerlerinde eğitmen olarak görev yaptı.Maddi imkanı kısıtlı gençlerin ve engelli gençlerin kamplarında  yıllardır program sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Bulgaristan’da ve Ülkemizde Uluslararası Spor Bilimleri Kongresinde makaleleri yayınlandı. Yaklaşık 9 yıldır Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevini Çaycuma’da vekaleten yürüten Ahmet Karayılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde İl Müdürlüğü görevine atanmış, 24 yıllık evli ve bir kızı vardır.

Haber: Onur Erol/Samsun Gazetesi

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!