Samsun Gato Hastanesi Piyasayı Dolandırıp Kaçmış

Samsun Atakum’da bulunan Gato Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Maşuk Zengin’in piyasayı dolandırıp Fransa'ya kaçtığı, hakkında 7 yakalama kararı çıkartıldığı öğrenildi.

Samsun Gato Hastanesi Piyasayı Dolandırıp Kaçmış
Samsun Gato Hastanesi Piyasayı Dolandırıp Kaçmış Gerçek Taraf

 

Geçtiğimiz Ağustos ayında, Samsun'un Atakum İlçesi'nde Gatolar Group'a bağlı Gato Hospital'de doktorların ve diğer personelin 3 aydır maaş alamadıkları iddia edilmişti. Samsun Gato Hospital Hastanesi 3 Ağustos tarihinde haciz memurlarının gelip haciz kararlarını tebliğ etmelerinin ardından hastane kapatıldı.

 

PİYASAYA BORÇ TAKTI

Gato Hospital Hastanesi’nin piyasaya olan borçlarını ödemediği, ödeme almaya gelen firmaları ise oyalayarak borçlarını kapatacağını söyledi. Fakat aradan geçen aylar sonra borçların ödenmediğini, mağdur olduklarını belirten alacaklı firma sahipleri hastanenin kapısına dayandı.

Bir çok firmanın Gato Hastanesi’nden alacaklı olduğu belirtilirken hastanenin yönetim kurulu başkanı Muhammet Maşuk Zengin’in yurt dışına kaçtığı öğrenildi.

 

YAKALAMA KARARI ÇIKARTILDI

GerçekTaraf.com haber sitesinin edindiği bilgilere göre; Gato Hospital hakkında icra davalarının başladığı, Fransa’ya kaçan Gato Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Maşuk Zengin hakkında ise 7 kere yakalama kararı çıkartıldığı öğrenildi.

Kaynak:GerçekTaraf.com

gato hastanesi samsun muhammet maşuk zengin malatyalı
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin