Advert
Advert

Samsun'da Bitirilmeyen Üst Geçitte Ölüm Yürüyüşü

Samsun'un Canik ilçesinde bulunan Lovelet AVM önünde ki üst geçitin yapımı tamamlanmayınca, vatandaşlar karşıdan karşıya geçmek için korkulukları olmayan üst geçiti kullanıyor.

Samsun'da Bitirilmeyen Üst Geçitte Ölüm Yürüyüşü
Samsun'da Bitirilmeyen Üst Geçitte Ölüm Yürüyüşü Gerçek Taraf

 

Samsun'un Canik ilçesinde bulunan alış veriş merkezi Lovelet'e güvenli geçişi sağlayacak olan ancak tamamlanamayan üst geçitte vatandaşların can güvenliğini tehlikeye atarak yaptığı yürüyüş şoke ediyor. Yapımına başlanan ancak tamamlanamayan üst geçitte, demir korkuluklar bulunmamasına rağmen vatandaşlar bu geçiti kullanarak karşıdan karşıya geçiyor. İnşaatının halen devam ettiği Devgeriş mahallesinde ki üst geçitte korkuluk bulunmamasına rağmen karayolunun üzerinden geçiş yapan vatandaşlar ölüme meydan okuyor.

 

 

ÖLÜM KÖPRÜSÜ
Lovelet alış veriş merkezine geçişi sağlayacak olan Samsun-Ordu karayolu üzerinde inşaa edilen üst geçitin 1 Ağustos 2017 tarihinde tamamlanacağı açıklanmasına rağmen verilen tarihten bir ay geçti. Üst geçit inşaatı devam ederken, vatandaşlar ise henüz bitmemiş olan üst geçitin üzerinden karşıdan karşıya geçerek canlarını tehlikeye atıyor. Üst geçidin ne zaman tamamlanacağı ise bilinmiyor. Tehlikeli olmasına rağmen vatandaşların ölüm köprüsünden geçerek hayatlarını hiçe saymaları ise pes dedirtiyor.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vücutta Su Azalmasının Neden Olduğu 10 Sağlık Sorunu
Vücutta Su Azalmasının Neden Olduğu 10 Sağlık Sorunu
İstanbul 72. Sırada Yer Aldı!
İstanbul 72. Sırada Yer Aldı!