Onlar Bizi Konuşuyorsa Bu Korkturklarını Gösterir

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Almanya'da seçim öncesinde hem Türkiye'yi hem Recep Tayyip Erdoğan'ı sürekli eleştirdiklerini belirtirken, 'Bunların bizi her platformda konuşması Türkiye'den korktuklarını gösterir' dedi.

Onlar Bizi Konuşuyorsa Bu Korkturklarını Gösterir
Onlar Bizi Konuşuyorsa Bu Korkturklarını Gösterir Gerçek Taraf

 

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Terme 6. Olağan İlçe Kongresi'nde konuştu.
Milletvekili Köktaş, "İlçe kongremizin, teşkilatımız, partimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. 
Ne mutlu bizlere ki aydınlık Türkiye’nin mimarı, kutlu yürüyüşün lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız. Onun liderliğinde partimiz, kuruluşundan itibaren demokrasiden, ekonomiye her alanda ülkemize önemli hizmetler gerçekleştirdi. Yapılamayanlar yapıldı, projeler, yatırımlar tek tek hayata geçirildi. Türkiye dünyada söz sahibi oldu. Mazlumların yardımına koşan hamisi haline geldi. 
İşte bugün Dünya ülkelerine bakıyoruz, Fransa'da, Hollanda'da ve Almanya'da seçim malzemesi olarak Türkiye'yi kullanıyorlar. Neden kullanıyorlar, Cumhurbaşkanımız, Genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu ülkelerde aday değil ki. Dertleri ne onların? Onların derdi ayağa kalkmış, güçlü ve büyük Türkiye'yi istemiyorlar. Onun için bölgesinde güçlü ve dünya da sesi çıkan Türkiye üzerinden ülkelerinde siyaset yapmaya çalışıyorlar. 
Partimiz ilk günden beri ilkeleriyle var oldu, var olmaya da devam ediyor. Kuruluş ilkelerimiz çok açık ve nettir, milli irade tek belirleyici güçtür. Bu gücün üzerinde bir güç tanımayız. İçeride ve dışarıda güçlü olmanın, adalet ve kalkınmayla mümkün olacağına inanırız. Bu anlamda biz memleket sevdasıyla yola çıktık, bu sevdayla yolumuza devam ediyoruz. Güzel ülkemin güzel insanlarına hizmet etmek, bizim borcumuzdur. Bizler milletimizin derdiyle dertlenir, onların derdine derman olmak için gece gündüz çalışırız.
Bu duygu ve düşüncelerle kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, ilçe başkanlığına seçilen kardeşimize ve yeni yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum. "
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!