Advert

Samsun Haber: İlkadım'da Gece Gündüz Hizmet

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünce İlkadım sokaklarında yürütülen yıkama ve temizlik çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Samsun Haber: İlkadım'da Gece Gündüz Hizmet
Samsun Haber: İlkadım'da Gece Gündüz Hizmet Editör

 

Karadeniz’in en büyük ilçesi İlkadım altın çağını yaşarken İlkadım Belediyesi sadece dev yatırımların değil asli belediyecilik hizmetlerinin de örnek belediyesi oluyor. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok öncülüğünde son 20 yılın en büyük projelerinin gerçekleştiği İlkadım’da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri özverili çalışmalarıyla vatandaşlar tarafından tam not alıyor.

 

 

7 GÜN 24 SAAT KESİNTİSİZ HİZMET

Sadece Samsun değil Karadeniz’in parlayan yıldızı olan İlkadım’da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri gündüz gerçekleştirilen temizlik hizmetlerinin dışında gece boyunca 10 adet tanker ile tüm mahalle ve sokaklarda yıkama çalışmalarını gerçekleştirirken, 180 yeraltı ve yerüstü, yaklaşık 4 bin 700 normal konteyneri 2 vinç ve 12 çöp aracıyla toplayarak vatandaşların yeni güne temiz bir İlkadım’da başlamışını sağlıyor. Gece boyunca profesyonel bir planlama ile gerçekleştirilen çalışmalarda ilçedeki uzak-yakın her sokakta mutlaka bir hizmet gerçekleştirilmiş oluyor.

 

 

“BÜYÜK BİR AİLE OLUNCA HİZMET KALİTEMİZ DE ARTIYOR”

İlçenin büyüklüğü ve nüfus yoğunluğu baz alındığında zorlaşan hizmetlerin doğru planlama ile aşıldığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı personellerimizce büyük bir özveriyle gerçekleştirilen hizmetlerde her kademedeki çalışma arkadaşlarımızla bir aile ortamında çalışıyoruz. Bu da işimizi daha çok sevmemizi ve dolayısıyla daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlıyor. Temizlik hizmetlerimizi sadece mahalle ve sokaklarda değil okullardan camilere parklardan ortak alanlara kadar ilçemiz sınırlarında her noktaya taşıyoruz. Gündüz aralıksız devam eden çalışmalarımızın ardından gece yaptığımız çalışmalarla da sokak yıkama ve çöp toplama hizmetlerimizi tamamlıyoruz”

 

 

“TEMİZ SOKAKLAR MUTLU İNSANLAR”

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesi her açıdan altın çağını yaşarken kentin kalbi durumunda olması nedeniyle fazladan sorumluluk gerektiriyor derken; “İlkadım’da bambaşka bir dönem yaşanıyor. Vatandaşlarımızın verdiği güven ile 3 yıl gibi kısa bir sürede 20 yıllık yatırım ve projeleri hayata geçiyoruz. Bunun yanı sıra durmak bilmeden devam eden belediyecilik hizmetlerinin de aksamadan devam etmesi gerekmekte. Bu bilinç ile hem sağlıklı yaşamın hem de yüce dinimizin bir gereği olarak temizlik büyük önem taşımakta. Kendi nüfusunun dışında kamu kurumlarının da etkisi ile ilçe nüfusumuz gündüzleri büyük artış göstermekte. Bizlerde bu vatandaşlarımızı bir misafir olarak her gün ilçemizde ağırlamaktayız. Bu nedenle aralıksız temizlik hizmetlerimizi sürdürmemiz gerekmekte. Bu hizmetlerimizin sonucunda temiz sokakların mutlu insanlara vesile olduğunu biliyoruz. Diğer yandan değerli vatandaşlarımızdan talebimiz ise doğaya zarar vermemek ve ekonomiye katkı sağlamak adına çöp ayrıştırma konusunda hassasiyet göstermeleridir. Belediyemiz hizmetleri arasında yerinde ayrıştırma projelerinden yararlanmak için bizlere başvuruda bulunabilirler” diye konuştu.

 

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi