YEDAŞ’IN MOBİL UYUMLU YENİ WEB SİTESİ YAYINDA

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparak iş süreçlerini her geçen gün iyileştiren ve geliştiren YEDAŞ, web sayfasını kolay, hızlı ulaşılabilir ve mobil uyumlu olarak yeniledi.

YEDAŞ’IN MOBİL UYUMLU YENİ WEB SİTESİ YAYINDA
YEDAŞ’IN MOBİL UYUMLU YENİ WEB SİTESİ YAYINDA Gerçek Taraf

 

YEDAŞ, müşteri memnuniyetini tesis etmek amacıyla yaptığı çalışmalar kapsamında web sitesinde de önemli iyileştirme ve geliştirmeler yaptı. Müşteri ve kalite odaklı bir yaklaşımla mükemmelliğe ulaşmayı ve başarının sürdürülebilir olmasını hedefleyen Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., müşterilerin elektrik dağıtım hizmetleri ile ilgili merak ettikleri bilgiye daha hızlı ulaşabilecekleri, öneri, talep ve şikayetlerini bildirebilecekleri yeni bir web sitesi tasarladı. Öneri, talep ve şikayet formları yeniden düzenlendi. Müşteri destek hattı altında, dağıtım hizmetinden faydalanmak isteyenler tarafından merak edilen soruların detaylı cevaplarına yer verildi.

YEDAŞ’ın Mobil Uyumlu Yeni Web Sitesi Üzerinden, Öneri, Talep ve Şikayetler Daha Hızlı, Kolay İletilebiliyor

Samsun, Ordu, Çorum, Amasya, Sinop illerinde yaklaşık 3 milyon müşteriye daha nitelikli ve sürdürülebilir hizmet vermek amacıyla inovasyon, teknoloji, şebeke yatırım çalışmaları ile gelişen  Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., web sayfasını da yeniledi.  Sektör dinamiklerini ve müşteri beklentilerini de değerlendirerek mobil uyumlu, zengin içerikli, kullanımı kolay yeni web sitesini yayına aldı. Yenilenen web sitesinde, öneri, talep, şikayetler; arıza bildirim, kaçak ihbar formları; sokak aydınlatma şikayetleri ana sayfada kolay ulaşılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca öneri, talep ve şikayet, arıza bildirimi, kaçak ihbarı formları müşterilerin dosya ekleyebileceği şekilde düzenlenmiştir. Müşteri destek hattı, sayfa ziyaretçilerinin dikkatini çekmek, zaman kaybetmeden istedikleri bilgiye ulaşmalarını sağlamak amacıyla ana sayfada üst tarafta konumlandırılmıştır. Yenilenen web sayfası mobil uyumlu olmakla birlikte YEDAŞ186 mobil uygulama ile de entegre çalışmaktadır.

 
yedaş yepaş samsun
Loading...
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adam Yoldan Geçerken Gölde Bir Delik Farketti - Yakından Bakınca Gözlerine İnanamadı
Adam Yoldan Geçerken Gölde Bir Delik Farketti - Yakından Bakınca Gözlerine İnanamadı
Sabahın Köründe Yolda Bir Çocuk Gördü - Yanına Gidip Gerçekleri Öğrenince Şok Oldu
Sabahın Köründe Yolda Bir Çocuk Gördü - Yanına Gidip Gerçekleri Öğrenince Şok Oldu