Samsun Haber: Atakum Belediyesinden 170 Çocuk İçin Dev Konvoy

Atakum Belediyesinin Geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan Atakum Sünnet Şenliği kapsamında sünnet olarak erkekliğe ilk adımı atan 170 minik için şehir turu düzenleniyor.

Samsun Haber: Atakum Belediyesinden 170 Çocuk İçin Dev Konvoy
Samsun Haber: Atakum Belediyesinden 170 Çocuk İçin Dev Konvoy Editör

 

 

Atakum Belediyesi tarafından her yıl gerçekleştirilen 4. Geleneksel Toplu Sünnet Şöleni kapsamında 170 çocuk için dev bir şehir turu planlandığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakumluları bu şehir turuna katılmaya davet etti.
 
 
 
26 Ağustos 2017 Cumartesi Günü (Yarın) gerçekleştirilecek olan şehir turu ile konvoy gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan Taşçı, "Geleneksel hale getirdiğimiz şölenimiz kapsamında 170 çocuğumuzun sünnetleri gerçekleştirildi. Kıyafetlerini de alan minikler için, otobüslerle dev bir şehir turu gerçekleştireceğiz. Saat: 11.00'da Atakum Belediyesi önünden hareket edecek olan konvoy, saat. 12.00'da Çakırlar Korusuna ulaşacak. Burada çocukları çeşitli sürprizler bekliyor. İllüzyon, palyaço, Hacivat ile Karagöz gösterileri ve çeşitli grupların sahne alacağı konserler eşliğinde, çocukların uzun süre unutamayacakları bir sünnet şöleni hazırladık. Tüm vatandaşlarımızı yavrularımız için hazırladığımız bu anlamlı organizasyona davet ediyorum” dedi.
 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin