Advert

Samsun Haber: İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Artık Daha Güvenli

Kavak’ta 43 farklı noktaya kurulacak olan MOBESE kamera çalışmaları başladı.

Samsun Haber: İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Artık Daha Güvenli
Samsun Haber: İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Artık Daha Güvenli Editör

 

Emniyet ve Jandarma güçlerinin, suç ve suçluyla mücadele ederken, personel ve araç sayısı gibi konularda büyük önem arz eden MOBESE sistemi Kavak’ta 43 farklı noktaya kurulmaya başlandı. 10 adet 360 derece kamera ve 33 adet sabit kamera olmak üzere toplamda 43 adet kamera sistemi kurulacağını bildiren MOBESE sistemi kurulumu yapacak heyet, çalışmaların çok kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

 

MOBESE sistemi kurulumunu yapacak Mimar İbrahim Cerrahoğlu; “Çalışmalarımıza başladık. Çok kısa sürede tüm ilçe genelindeki çalışmalarımızı bitirmeyi planlıyoruz. Kavak Belediye Başkanımız ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde kendisinin bizlere gerekli tüm desteği vereceğinin sözünü aldık. Kendisine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi

 

 

Sarıcaoğlu; “Kavak Artık Daha Güvenli”

İlçenin çok daha güvenli bir yer haline gelebilmesi için Belediye olarak tüm imkanları seferber ettiklerini vurgulayan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; “İlçemizde proje bazlı çalışmaların yanı sıra güvenliği de en üst seviyede tutabilmek ve emniyet güçlerimizin işlerini kolaylaştırabilecek kamera sistemlerinin kurulumu konusunda Belediye olarak gerekli tüm desteği vermeye hazırız. Amacımız daha güzel ve yaşanılabilir bir Kavak. İlçemize 10 adet 360 derece kamera ve 33 adet sabit kamera konulacak bu kameralar Kavak Emniyet Müdürlüğümüz tarafından 24 saat kontrol altına alınacak. Bu sayede ilçemizde yaşanabilinecek herhangi bir olumsuzluğu önceden tespit edebilme ve yaşanılan bir olumsuzluğunda suçlularını anında bulabilme adına büyük bir adım atılmış olacak” ifadelerinde bulundu.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek