Advert

Samsun Haber: Fuat Köktaş İlçe Teşkilatları Turuna Canik Ve Tekkeköy'le Devam Etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Canik ve Tekkeköy ilçe teşkilat üyeleri ile sohbet etti.

Samsun Haber: Fuat Köktaş İlçe Teşkilatları Turuna Canik Ve Tekkeköy'le Devam Etti
Samsun Haber: Fuat Köktaş İlçe Teşkilatları Turuna Canik Ve Tekkeköy'le Devam Etti Editör

 

Hükümet ve yerel yönetimlerin çalışmaları, genel siyaset, 2019 yerel ve genel seçimlerinin ne anlam ifade ettiği üzerine konuşulduğu ziyaretlerde, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve teşkilat üyeleri hazır bulundu. 
 
 
AK Parti olarak son 15 yılda her alanda milletimizi tarihi nitelikte reformlarla özlemini çektiği yatırımlarla buluşturduklarını belirten Milletvekili Köktaş, "Allah’a hamd olsun son 15 yılda, ülkemize ve bulunduğumuz yeri borçlu olduğumuz aziz milletimize hizmetten başka hiçbir hedefimiz, gayemiz olmadı. Onun için her gün, bugün ülkemiz ve milletimiz için ne yaptık sorusunu sorarak nefsimizi sürekli hesaba çekerek, kendimizi her daim yenileyerek bugünlere geldik. 
 
İşte bu anlayış içinde çocuklarımızın, gençlerimizin, gazilerimizin, şehitlerimizin bize emaneti olan bu güzel ülkeyi kalkındırmak, büyütmek her alanda muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. 
 
Geleceğimiz için hayaller kurmaya ve bu hayalleri tek tek gerçeğe dönüştürmeye devam inşallah edeceğiz. 
AK Parti’nin milletin ve geleceğin partisi olarak Türkiye’ye edeceği daha çok hizmet, kazandıracağı daha çok yatırım, projeler ve hizmetler var. Bunu yorulmadan, yılmadan, teşkilatlarımızla birlikte, milletimizin ettiği duaların gücü ile gerçekleştirmeye gayret göstereceğiz." dedi.
 
 
 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek