Her Yerde Ararnan Yelpazeci Çocuk Samsunlu mu?

FETÖ Terösit Başı Fethullan Gülen'e yelpaze sallayan 'yelpazaci çocuk' Samsunlu olduğu ve İzmir'de ikamet ettiği iddia edildi.

Her Yerde Ararnan Yelpazeci Çocuk Samsunlu mu?
Her Yerde Ararnan Yelpazeci Çocuk Samsunlu mu? Gerçek Taraf

 

 90’lı yılların başında çekildiği tahmin edilen görüntülerde bayılma numarası yapan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’i, elindeki gazete kâğıdıyla serinletmeye çalışan ve sosyal medyada ‘yelpazeci çocuk’ denilen kişinin Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde diş teknisyenliği yapan İsa Sönmez olduğu ileri sürülmüştü.

Hakkında çıkan haberler üzerine İzmir Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne giden Sönmez’in “Ben o kişi değilim. Yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum. Haberi yapanlardan da şikâyetçi olacağım” diye ifade verdiği öğrenildi. Sönmez hakkında soruşturma başlatıldı.

 

YELPAZECİ ÇOCUK SAMSUNLU

Yelpazeci çocuk ile yeni bir iddia da Samsun'dan geldi. İsmini vermek istemeyen bir ihbarcı, söz konusu haberi televizyonlardan izlediğini, FETÖ elebaşı Fethullan Gülen'e gazeteden yelpaze yapıp sallayan kişinin eski mahalleden çocukluk arkadaşı olduğunu söyledi. Samsun Belediye Evleri'nde market ve pastane olarak kullanılan binanın sahibinin oğlu olduğu ve İzmir’de ikamet eden Adem Z. olduğu iddia edildi.

Adem Z.’nin polis olan bir diğer ağabeyi de FETÖ/PDY suçlamasıyla açığa alınmıştı.

Akasyam

fetö fethullah gülen ağlama video samsun video yelpazeci çocuk fethullah gülene yelpaze tutan kişi
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek